BBO-resultat

Resultatene fra BBO-turneringene publiseres på denne siden.

Vi publiserer lenke til resultatene hos BBO, hvor man kan se slippene for hvert spill med alle resultat, og hvor man kan gå inn og spille gjennom spillene i "Movie"; både fra eget og andres bord.

Sammenlagtresultat

Sammenlagtresultatet er en poengserie, hvor alle som deltar i turneringa får 5 poeng "for oppmøtet", og de ti beste i tillegg får bonuspoeng for plassering. Skalaen (inkudert bonus) er: 100-80-60-50-40-30-25-20-15-10-5-5-5-osv.

Premiering:

  • Hver måned turneringene arrangeres settes det av kr 5 000 i premiepotten
  • Senest i august fordeles potten etter følgende: (tidligere om vi avslutter turneringene tidligere)
  • 1. plass: 25 % av potten
  • 2. plass: 15 % av potten
  • 3. plass: 10 % av potten
  • Trukne premier: 10 premier a 5 % av potten

De trukne premiene vinnes etter "lodd-prinsippet" hvor hver deltakelse i turneringene gir 1 lodd. Har du spilt 15 turneringer får du altså 15 lodd i trekningen !

Resultater:

AUGUST Resultat Par Vinnere
2. aug BBO - Ruter 30 Svetlana Lund - Jan Trollvik
1. aug BBO - Ruter 22 Rune Brendeford Anderssen - Olav Thoresen
JULI Resultat Par Vinnere
31. juli BBO - Ruter 28 Simon Eileraas - Sigurd Østebøvik
26. juli BBO - Ruter 42 Rune Bjelland - Hege Sundland
25. juli BBO - Ruter 28 Stian André Evenstad - Hallgeir Gåsø
24. juli BBO - Ruter 40 Christian Bakke - Villiam Ovesen
19. juli BBO - Ruter 42 Rune Brendeford Anderssen - Peter Marstrander
18. juli BBO - Ruter 34 Hallgeir Gåsø - Svein Gunnar Karlberg
17. juli BBO - Ruter 42 Christian Bakke - Arild Rasmussen
12. juli BBO - Ruter 46 Christian Bakke - Arild Rasmussen
11. juli BBO - Ruter 22 Magnus Bruun Larssen - Damian Wronski
10. juli BBO - Ruter 40 Svein Gunnar Karlberg - Kurt-Ove Thomassen
5. juli BBO - Ruter 46 Bjørn Hauge - Joleiv Midttveit
4. juli BBO - Ruter 38 Magnus Bruun Larssen - Damian Wronski
3. juli BBO - Ruter 44 Christian Bakke - Gunn Tove Vist
JUNI Resultat Par Vinnere
28. juni BBO - Ruter 46 Kjell Ove Helmersen - Sissel Helmersen
27. juni BBO - Ruter 24 Jøran Aunan - Hallgeir Gåsø
26. juni BBO - Ruter 28 Jonny Hansen - Atle Sæterdal
21. juni BBO - Ruter 48 Johan Vullum - Ole Årland
20. juni BBO - Ruter 26 Roger Fagerdal - Svein Gunnar Karlberg 
19. juni BBO - Ruter 28 Rune Brendeford Anderssen - Jan Trollvik
14. juni BBO - Ruter 42 Hallgeir Gåsø - Frode Tveito
13. juni BBO - Ruter 38 Rune Brendeford Anderssen - Marcus Andreas Scheie
12. juni BBO - Ruter 34 Svein Gunnar Karlberg - Kurt-Ove Thomassen
7. juni BBO - Ruter 68 Svein Gunnar Karlberg - Kurt-Ove Thomassen
6. juni BBO - Ruter 58 Rune Brendeford Anderssen - Stian André Evenstad
5. juni BBO - Ruter

62

Christian Bakke - Tor Eivind Grude 
MAI Resultat Par Vinnere
31. mai BBO - NBF - html 54 Harald Nordby - Jan Trollvik
30. mai BBO - NBF - html  26 Rune Brendeford Anderssen - Gunnar Harr
29. mai BBO - NBF - html 44 Arnt OIa Fidjestøl - Bjørn Ivar Lange
24. mai BBO - NBF - html 42 Bjørg Landvik - Torgeir Månum
23. mai BBO - NBF - html 54 Tor Ivar Bang - Ola Magne Kirkebøen
22. mai BBO - NBF - html 68 André Hagen - Trond Are Nitter
17. mai BBO - NBF - html 44 Ståle Frøyland - Jomar Lygre Undheim
16. mai BBO - NBF - html 56 Svein Gunnar Karlberg - Kurt-Ove Thomassen
15. mai BBO - NBF - html 64 Egil Homme - Eirik Homme
10. mai BBO - NBF - html 86 Ståle Frøyland - Jomar Lygre Undheim
9. mai BBO - NBF - html 64 Christian Bakke - Bjørn Olav Ekren
8. mai BBO - NBF - html 72 Jan Emil Græsli - Jørn Haavik
3. mai BBO - NBF - html 104 Anne Marie Pettersen - Knut Pettersen
2. mai BBO - NBF - html 74 Tor Eivind Grude - Lars Arthur Johansen
1. mai BBO - NBF - html 80 Per Ove Egeil - Maiken B. Skaaren
APRIL Resultat Par Vinnere
26. april BBO - NBF - html 64 Simon Eileraas - Helge Svendsen
25. april BBO - NBF - html 86 Elisebeth Græsholt Sjøldal - Sofie Græsholt Sjødal
24. april BBO - NBF - html 80 Else Mari Heibø - Kåre Heibø
19. april BBO - NBF - html 58 Christian Bakke - Knut Ivar Pettersen
18. april BBO - NBF - html 72 Bjørn Erik Rydland - Kurt-Ove Thomassen
17. april BBO - NBF - html 70 Ida Frisak Ringnes - Gunnar Sandve
12. april BBO - NBF - html 70 Christian Bakke - Bård Kåre Græsli
11. april BBO - NBF - html 68 Rune Bjelland - Hege Sundland
10. april BBO - NBF - html 106 Anne Marie Pettersen - Knut Pettersen
9. april BBO - NBF - html 50 Tor Eivind Grude - Lars Arthur Johansen
5. april BBO - NBF - html 106 Tor Eivind Grude - Lars Arthur Johansen
4. april BBO - NBF - html 88 Simon Løvik - Sverre Pallesen
3. april BBO - NBF - html 90 Stein Bjerkset - Bård Kåre Græsli
MARS Resultat Par Vinnere
29. mars BBO - NBF - html 39
39
NS: Rune Brendeford Anderssen - Peter Marstrander
ØV: Trygve Brattegard - Jørn Skryten
28. mars BBO - NBF - html 72 Rune Bjelland - Hege Sundland
27. mars BBO - NBF - html 66 Per Drange Hansen - Geir Kr. Haugen