BBO-resultat

Resultatene fra BBO-turneringene publiseres på denne siden.

Vi publiserer lenke til resultatene hos BBO, hvor man kan se slippene for hvert spill med alle resultat, og hvor man kan gå inn og spille gjennom spillene i "Movie"; både fra eget og andres bord.

Sammenlagtresultat

Sammenlagtresultatet er en poengserie, hvor alle som deltar i turneringa får 5 poeng "for oppmøtet", og de ti beste i tillegg får bonuspoeng for plassering. Skalaen (inkudert bonus) er: 100-80-60-50-40-30-25-20-15-10-5-5-5-osv.

Premier

Premiene er gavekort på startkontingenter på Norsk Bridgefestival 2021, Bridge for Alleturneringer/-festivaler eller Bridgebutikk Ullevaal. (Den enkelte premievinner velger selv).

Premieskala:

1. plass Hallgeir Gåsø kr 7.500
2. plass Damian Wronski kr 4.500
3. plass Svein Gunnar Karlberg kr 3.000
10 trukne Jan Olof Granstedt kr 1.500
  Tomas Ruth kr 1.500
  Roy Hugo Olsen kr 1.500
  Rolf Alander kr 1.500
  Per Gøran Birkenes kr 1.500
  Gry Berg Martinsen kr 1.500
  Nils Kåre Fjærestad kr 1.500
  Trine Haug kr 1.500
  Arild Lauvsnes kr 1.500
  Kjell Terje Reve kr 1.500

 

Resultater:

MAI Resultat Par Vinnere
2. mai BBO - Ruter 52 Kari_Anne Opsal - Ingunn Skre
APRIL Resultat Par Vinnere
30. april BBO - Ruter 36 Rune Bjelland - Gisle Skjold
25. april BBO - Ruter 46 Stian André Evenstad - Jonny Reinholdtsen 
23. april BBO - Ruter 38 Jøran Aunan - Per Haltbrekken
18. april BBO - Ruter 40 Aksel Hornslien - Kay Strand
16. april BBO - Ruter 50 Roy Hugo Olsen - Jonny Reinholdtsen
11. april BBO - Ruter 52 Fred Arne Moen - Audhild Vistnes
9. april BBO - Ruter 42 Kurt Ellingsen - Jan Steinar Mydland
4. april BBO - Ruter 28 Magnus Bruun Larssen - Damian Wronski
2. april BBO - Ruter 26 Hallgeir Gåsø - Svein Gunnar Karlberg
        
MARS Resultat Par Vinnere
28. mars BBO - Ruter 56 Bjørn Morten Halbjørhus - Asbjørn Rust
26. mars BBO - Ruter 46 Hallgeir Gåsø - Svein Gunnar Karlberg
21. mars BBO - Ruter 50 Svetlana Lund - Jan Trollvik
19. mars BBO - Ruter 50 Torleif Hagen - Jan Gunnar Kristensen
14. mars BBO - Ruter 38 Jarle Bogen - Liv Strøm
12. mars BBO - Ruter 44 Stian André Evenstad - Gunnar Harr
7. mars BBO - Ruter 38 Steve Salazar - Øyvind Aashamar
5. mars BBO - Ruter 36 Svein Gunnar Karlberg - Viggo Schytte
        
FEBRUAR Resultat Par Vinnere
28. februar BBO - Ruter 40 Rune Wichmann Haldorsen - Trond Are Nitter
26. februar BBO - Ruter 44 Paul Bang - Ståle Frøyland
21. februar BBO - Ruter 40 Tor Anders Hauge - Anders Johansson
19. februar BBO - Ruter 52 Anne Lise Fjælberg - Svein Arild Naas Olsen
14. februar BBO - Ruter 38 Aksel Hornslien - Kay Strand
12. februar BBO - Ruter 26 Olav Kværnæs - Trond Magne Aasheim
7. februar BBO - Ruter 40 Else Mari Heibø - Kåre Heibø
5. februar BBO - Ruter 62 Ståle Frøyland - Jomar Lygre Undheim
        
JANUAR Resultat Par Vinnere
31. januar BBO - Ruter 44 Simon Eileraas - Helge Svendsen
29. januar BBO - Ruter 60 Hallgeir Gåsø - Svein Gunnar Karlberg
24. januar BBO - Ruter 46 Kurt Ellingsen - Arne Tveiten
22. januar BBO - Ruter 56 Jørn Stian Andreassen - Øyvind Ove Pettersen
17. januar BBO - Ruter 36 Hallgeir Gåsø - Ketil André Olsen
15. januar BBO - Ruter 60 Hilde Bjørlo - Arild Rasmussen
10. januar BBO - Ruter 58 Rune Wichmann Haldorsen - Trond Are Nitter
8. januar BBO - Ruter 60 Bjørn Vegard Bjørkås - Hallgeir Fossum