Påmeldte klubber

Listen oppdaterer seg etterhvert som klubbene melder seg på.

Landskamper mot Sverige:
- Landskamper i sesongen 2021/22 er ikke avklart ennå.

Brukerveileding påmelding

mandag 18.10

Arendals BK
Austevoll BK
Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
Haga og Aurskog BK
Harstad S&BK
Kløver Ess
Kopervik BK
Leikanger BL
Lørenskog BK
Melhus BK
Nordfjordeid BK
Os BK
Risør BK
Sauda BK
Solklubben BK

torsdag 21.10

Alta BK
BK Augvald
BK Mix Tromsø
Bridgekameratene
Dombås BK
Egersund BK
Gol BK
Horten BK
Jessheim BK
Larvik BK
Lillesand BK
Lågen BK
Myra BK
Rena BK
Sarpsborg BK
Ski BK
Solklubben BK
Stange BK
Sørreisa BK
Søvik BK
Vartdal BK

onsdag 27.10

Brandbu BK
Grimstad BK
Hamar BK
Leirfjord BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK
Søm BK

tirsdag 2.11

Berkåk BK
Birkeland BK
BK 1933 Tromsø
BL Strileknekten
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Horten BK
Høybråten BK
Kolbotn BK
Larvik BK
Lødingen BK
Mo BK
Molde BK
Moss BK
Nesbyen BK
Nesodden BK
Nittedal BK
Nøtterøy BK
Sandefjord BK
Sjømannsbridgen DB BK
Soon BK
Vega BK
Verdal BK
Øyestad BK

mandag 8.11

Arendals BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
Harstad S&BK
Kopervik BK
Lørenskog BK
Melhus BK
Steinkjer BK

torsdag 11.11

BK Augvald
BK Mix Tromsø
Bridgekameratene
Dombås BK
Egersund BK
Gol BK
Horten BK
Inderøy BK
Jessheim BK
Larvik BK
Lillesand BK
Lågen BK
Myra BK
Rena BK
Ski BK
Stange BK
Søvik BK
Vartdal BK

onsdag 17.11

Brandbu BK
Bridge for Alle
Grimstad BK
Hamar BK
Leirfjord BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK
Søm BK

tirsdag 23.11

Berkåk BK
Birkeland BK
BK 1933 Tromsø
BL Strileknekten
Bridge for Alle
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Horten BK
Høybråten BK
Kolbotn BK
Larvik BK
Lødingen BK
Mo BK
Molde BK
Moss BK
Nesbyen BK
Nesodden BK
Nittedal BK
Nøtterøy BK
Sandefjord BK
Sjømannsbridgen DB BK
Sjøvegan BK
Vega BK
Verdal BK
Øyestad BK

mandag 29.11

Arendals BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
Harstad S&BK
Kopervik BK
Lørenskog BK
Steinkjer BK

mandag 6.12

Arendals BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
Harstad S&BK
Kløver Ess
Kopervik BK
Lørenskog BK
Melhus BK
Steinkjer BK
Vikersund BK

tirsdag 7.12

Berkåk BK
BK 1933 Tromsø
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Holmestrand BK
Horten BK
Høybråten BK
Larvik BK
Mo BK
Molde BK
Nesbyen BK
Nesodden BK
Nittedal BK
Nøtterøy BK
Sandefjord BK
Sjømannsbridgen DB BK
Sjøvegan BK
Vega BK
Verdal BK
Øyestad BK

onsdag 8.12

Grimstad BK
Hamar BK
Leirfjord BK
Otta BK
Skånland BK

torsdag 9.12

BK Augvald
BK Mix Tromsø
Dombås BK
Egersund BK
Gol BK
Horten BK
Jessheim BK
Larvik BK
Lillesand BK
Lågen BK
Myra BK
Rena BK
Søvik BK
Vartdal BK

mandag 13.12

Arendals BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
Harstad S&BK
Kløver Ess
Kopervik BK
Lørenskog BK

tirsdag 14.12

Berkåk BK
BK 1933 Tromsø
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Horten BK
Høybråten BK
Kolbotn BK
Larvik BK
Mo BK
Molde BK
Moss BK
Nesbyen BK
Nesodden BK
Nittedal BK
Sandefjord BK
Sjømannsbridgen DB BK
Øyestad BK

onsdag 15.12

Grimstad BK
Hamar BK
Leirfjord BK
Otta BK
Skånland BK

torsdag 16.12

BK Augvald
Dombås BK
Egersund BK
Jessheim BK
Larvik BK
Lillesand BK
Lågen BK
Vartdal BK