Junior NM avholdes i helga i Trondheim. Flekkefjord stiller med hele 4 deltakerer. Anders Brogeland og Marius Dalemark Austad spiller hver sin juniormakker .Einar Osen og Kristian Dalemark ( begge 13 år ) er førstereisgutter men har planer om å bite godt fra seg.
Vi sakser litt forhåndsomtale fra NBF sin facebook side: Det er hele 21 par påmeldt til NM junior i Trondheim 3.-4. oktober. Feltet er sterkere enn noen sinne, og det kommer ikke til å bli gitt et eneste stikk ved dørene. Vil Christian Bakke i sitt siste år som junior greie å ta nok et NM gull i par med up and coming Marius Austad? Eller vil Sofie Græsholt Sjødal og Agnethe Hansen snyte dem for seieren? Minst 12 par er medaljekandidater i dette jevne feltet, og vi kan garantere at det hele ikke er avgjort før siste kort er spilt.
Trondheim Ungdomsbridge og NBF Midt-Trøndelag er med-arrangører, og har laget trygge rammer rundt arrangementet. Vi gleder oss til å følge live oppdatering fra mesterskapet på bridge.no"