Avansert søk


Ann-Mari og Lisbeth vinner KM Par

Ann-Mari Mirkovic Juvik og Lisbeth Glærum ble kretsmestere for par 2019, og blir dermed NBF Hordalands representanter i NM par. Gratulerer og lykke til i parfinalen i september!

2. plassen gikk til Erik Eriksen - Frank Sandvik, mens Arild Rasmussen - Jim Høyland ble nummer 3.

Sluttresultat

Ann Mari kan smile etter årets 2. KM-tittel, denne gangen sammen med Lisbeth. 

Vårturnering 2019- 1ste og 2ndre av 6

To runder har blitt gjennomført av Vårturneringen 2019 som spilles som single turnering og hvor 4 beste av 6 resultater teller. Det spilles 27 spill Monrad hver runde.

Og oppmøtet er upåklagelig med 26 par ved bordene begge spillekveldene. Altså stinn brakke, humøret på topp og knirkefri gjennomføring.

1ste runde ble vunnet av Dag og Finn med Anton og Steinar på andre, Rolf og Roald på tredje. Gratulerer!

2ndre runde ble vunnet av Frank og Nils, Bjørn og Harald på andre med Rolf og Roald på tredje. Gratulerer!

Og i dag skinner solen. Det er Vår!  

1. mai cup 2019

 Vi arrangerer 1. mai cup på Ytteren skole. Det er kun 24 par som får delta, så det lønner seg å være rask med påmeldinga.

facit turnering 21. mars, 3 bord

 1.Svein/Hanne 1450

2.Jimmy/Børre 1349

3.Svein/Henry 1326

4.Roar/Ivar 1181

5.Jan Erik/Olav 1161

6.Fanny/Jon 1033

 

Brynjar

 Femte kveld av Handicap vår ble vunnet av Andreas og Markus, med Brynjar og Rolf på andreplass. Sammenlagt leder Torgrim og Harald, med Ann Karin og Bjørn på andreplass.