Kamplenker
I sluttspillet publiseres kamplenker her kun til kamper i fellesrom. Til enkeltkamper sendes kamplenke til lagkapteinene som må videresende til sine lagkamerater.
Dato | Klokka | Klasse | Pulje | Runde | Lenke | Kamp |
Man. 2. mai | 19:00 | 1/8 | Kamplenke | Fellesrom | ||
Søn. 1. mai | 19:00 | 1/8 | Kamplenke | Fellesrom | ||
Man. 25. apr. | 19:00 | Kamplenke | Fellesrom | |||
Søn. 24. apr. | 19:00 | Åpen | 1/16 | Kamplenke | Fellesrom | |
Man. 18. apr. | 19:00 | Å/E | 1/16 | Kamplenke | Fellesrom | |
Søn. 10. apr. | 19:00 | Elite | 7 | 7 | Kamplenke | Sr. Mutant Ninja T.-VepseSTIKK |
Søn. 10. apr. | 19:00 | Åpen | 7 | 7 | Kamplenke | Nærøyknekt-HAL |
Søn. 10. apr. | 19:00 | Elite | 4 | 7 | Kamplenke | Blåmann-Rolling Bones |
Tor. 7. apr. | 20:00 | Elite | 1 | 6 | Kamplenke | Mata-Victorious Scret |
Tor. 7. apr. | 18:00 | Elite | 6 | 5 | Kamplenke | Hickothepooh-Rolling Bones |
Ons. 6. apr. | 19:30 | Elite | 6 | 7 | Kamplenke | Skien 2-Moss |
Ons. 6. apr. | 19:30 | Elite | 1 | 1 | Kamplenke | Lykkeland-Nambawan |
Ons. 6. apr. | 19:00 | Elite | 5 | 7 | Kamplenke | Fem folk-Sortland&omegn |
Ons. 6. apr. | 19:00 | Elite | 4 | 7 | Kamplenke | Rubb&Stubb-Noraførr |
Ons. 6. apr. | 19:00 | Elite | 3 | 7 | Kamplenke | SHHG-Vestlandsfanden |
Ons. 6. apr. | 18:30 | Åpen | 5 | 5 | Kamplenke | Løse kanoner-Maks press |
Ons. 6. apr. | Åpen | 6 | 4 | Kamplenke | FIFens possy-Steinkjer | |
Tir. 5. apr. | 19:00 | Åpen | 2 | 7 | Kamplenke | Glimt-Kløver Ess kam. |
Tir. 5. apr. | 19:00 | Åpen | 8 | 7 | Kamplenke | Vik-Ruter Søm |
Man. 4. apr. | 20:00 | Elite | 4 | 7 | Kamplenke | Kinn&omegn-Opp med Dampen |
Man. 4. apr. | 19:30 | Åpen | 6 | 7 | Kamplenke | Fagernes-Kragerø |
Søn. 3. apr. | 20:00 | Elite | 1 | 7 | Kamplenke | Nambawan-Mata |
Søn. 3. apr. | 19:00 | Å/E | 7 | Kamplenke | Fellesrom | |
Søn. 3. apr. | 18:00 | Åpen | 2 | 7 | Kamplenke | Askim-Midnattsol |
Fre. 1. apr. | 19:00 | Elite | 2 | 7 | Kamplenke | Båsmo-Vikersund |
Tor. 31. mar. | 20:00 | Åpen | 2 | 6 | Kamplenke | Fru Arnesen-Askim |
Tor. 31. mar. | 19:30 | Elite | 1 | 5 | Kamplenke | Nambawan-Brevik |
Tor. 31. mar. | 19:00 | Åpen | 6 | 6 | Kamplenke | Kragerø-Brakara |
Tor. 31. mar. | 19:00 | Elite | 3 | 6 | Kamplenke | Vestlandsfanden-Spania |
Tor. 31. mar. | 18:00 | Elite | 7 | 7 | Kamplenke | Flekkefjord-I øst og vest |
Ons. 30. mar. | 20:00 | Åpen | 5 | 4 | Kamplenke | Maks press-Mo&omegn |
Ons. 30. mar. | 19:30 | Elite | 3 | 7 | Kamplenke | Spania-BAK |
Ons. 30. mar. | 19:30 | Elite | 1 | 6 | Kamplenke | Lykkeland-Viego |
Ons. 30. mar. | 19:00 | Elite | 4 | 5 | Kamplenke | Dampen-Finns venner |
Ons. 30. mar. | 19:00 | Elite | 2 | 7 | Kamplenke | Nesodden sp.kl.-Tromsø |
Ons. 30. mar. | 19:00 | Åpen | 9 | 4 | Kamplenke | Haugaland-Bugges Boogie Band |
Ons. 30. mar. | 19:00 | Åpen | 8 | 7 | Kamplenke | Ruter 7-Rabalder |
Ons. 30. mar. | 19:00 | Åpen | 8 | 7 | Kamplenke | Varhaugs Vikings-BrazyCrains |
Ons. 30. mar. | 19:00 | Åpen | 6 | 7 | Kamplenke | Steinkjer&omegn-Marleta |
Ons. 30. mar. | 19:00 | Åpen | 6 | 7 | Kamplenke | Brakara-SNP |
Ons. 30. mar. | 19:00 | Åpen | 4 | 7 | Kamplenke | Østavind-Askerholmen |
Ons. 30. mar. | 19:00 | Åpen | 3 | 7 | Kamplenke | Misklikk-Nikkersen |
Ons. 30. mar. | 19:00 | Åpen | 1 | 7 | Kamplenke | Sør-Gudbrandsdal-Kolbotn |
Ons. 30. mar. | 19:00 | Elite | 3 | 7 | Kamplenke | Skien1-Førde1 |
Tir. 29. mar. | 20:00 | Elite | 6 | 6 | Kamplenke | Rolling Bones-Sunndalsøra |
Tir. 29. mar | 19:00 | Elite | 7 | 7 | Kamplenke | Heimdal-LOVE |
Tir. 29. mar. | 19:00 | Elite | 4 | 6 | Kamplenke | Noraførr-Skien 2 |
Tir. 29. mar. | 19:00 | Åpen | 2 | 6 | Kamplenke | Kløver Ess kam.-Søgne1 |
Tir. 29. mar. | 19:00 | Åpen | 7 | 7 | Kamplenke | Ski-Odølingæ |
Tir. 29. mar. | 19:00 | Begynner | Semi | Kamplenke | Moss B-lag-Mastermix | |
Man. 28. mar. | 20:00 | Å/E | 7 | Kamplenke | Fellesrom | |
Man. 28. mar. | 19:30 | Å/E | 7 | Kamplenke | Fellesrom | |
Man. 28. mar. | 19:00 | Å/E | 7 | Kamplenke | Fellesrom | |
Søn. 27. mar. | 19:00 | Begynner | Semi | Kamplenke | Narnia-Engerdal | |
Søn. 27. mar. | 19:00 | Å/E | Kamplenke | Fellesrom | ||
Søn. 27. mar. | 18:30 | Elite | 2 | 7 | Kamplenke | Dag Tores-Bridge e moro |
Søn. 27. mar. | 16:00 | Elite | 5 | 6 | Kamplenke | Sortland&omegn-Bridge i Norge |
Søn. 27. mar. | 10:00 | Åpen | 4 | 7 | Kamplenke | Overstikket-Strandlykkja love |
Fre. 25. mar. | 19:00 | Elite | Kamplenke | Fellesrom | ||
Tors. 24. mar. | 19:00 | Elite | 3 | 5 | Kamplenke | Berg Vasslag-Vestlandsfanden |
Tors. 24. mar. | Elite | 7 | 5 | Kamplenke | Mutant Ninja-Øst og Vest | |
Ons. 23. mar. | 20:00 | Elite | 4 | 6 | Kamplenke | Moss-Kinn&omegn |
Ons. 23. mar. | 19:30 | Åpen | 6 | 5 | Kamplenke | SNP-Marleta |
Ons. 23. mar. | 19:30 | Åpen | 9 | 6 | Kamplenke | Shankly-Hortensgjengen |
Ons. 23. mar. | 19:30 | Elite | 7 | 6 | Kamplenke | I øst og vest-Heimdal |
Ons. 23. mar. | 19:30 | Elite | 1 | 6 | Kamplenke | Topbridge sr.-Nambawan |
Ons. 23. mar. | 19:00 | Elite | 1 | 6 | Kamplenke | Is og brus-Brevik |
Ons. 23. mar. | 19:00 | Elite | 4 | 6 | Kamplenke | Finns venner-Rubb og stubb |
Ons. 23. mar. | 19:00 | Elite | 3 | 6 | Kamplenke | Bergs Vasslag-SHHG |
Ons. 23. mar. | 19:00 | Elite | 1 | 7 | Kamplenke | Lykkeland-Victorious sec. |
Ons. 23. mar. | 19:00 | Åpen | 8 | 6 | Kamplenke | Hemsedal-Varhaug Vikings |
Ons. 23. mar. | 19:00 | Åpen | 3 | 6 | Kamplenke | Sømnakam.-JOJO |
Ons. 23. mar. | 19:00 | Åpen | 2 | 6 | Kamplenke | Midnattsol-Stavanger |
Tir. 22. mar. | 20:15 | Elite | 3 | 6 | Kamplenke | BAK-Skien |
Tir. 22. mar. | 20:00 | Åpen | 6 | 6 | Kamplenke | SNP-Steinkjer&omegn |
Tir. 22. mar. | 20:00 | Elite | 1 | 6 | Kamplenke | Victorious sec.-Topbridge sr. |
Tir. 22. mar. | 19:30 | Åpen | 8 | 6 | Kamplenke | Rabalder-Vik |
Tir. 22. mar. | 19:00 | Åpen | 7 | 6 | Kamplenke | Eid-Ski |
Tir. 22. mar. | 19:00 | Åpen | 7 | 6 | Kamplenke | HAL-Sølvknekt |
Tir. 22. mar. | 19:00 | Elite | 4 | 4 | Kamplenke | Finns venner-Skien 2 |
Tir. 22. mar. | 18:30 | Elite | 2 | 6 | Kamplenke | Vikersund-Dag Tores |
Man. 21. mar. | 19:30 | Å/E | 6 | Kamplenke | Fellesrom | |
Man. 21. mar. | 19:00 | Å/E | 5-6 | Kamplenke | Fellesrom | |
Søn 20. mar. | 19:00 | Å/E | 5 | Kamplenke | Fellesrom | |
Fre 18. mar. | 19:30 | Åpen | 9 | 6 | Kamplenke | Florø-Bugges Boogie Band |
Fre 18. mar. | 19:00 | Åpen | 2 | 5 | Kamplenke | Fru Arnesen-Kløver Ess |
Fre 18. mar. | 19:00 | Begynner | 2 | 5 | Kamplenke | Helgeland jr. WIIM- |
Tor. 17. mar. | 19:00 | Elite | 5 | 5 | Kamplenke | Fem folk.Jrs. disipler |
Tor. 17. mar. | 19:00 | Åpen | 8 | 5 | Kamplenke | Varhaugs vik.-Ruter Søm |
Ons. 16. mar. | 20:15 | Elite | 3 | 5 | Kamplenke | Brønnøykam.-BAK |
Ons. 16. mar. | 19:30 | Åpen | 7 | 5 | Kamplenke | Sølvknekt-Odølingæ |
Ons. 16 mar. | 19:00 | Begynner | 2 | 5 | Kamplenke | Moss B-Engerdal |
Ons. 16. mar. | 19:00 | Elite | 4 | 5 | Kamplenke | Dampen-Finn venner |
Ons. 16. mar. | 19:00 | Elite | 2 | 5 | Kamplenke | Vikersund-Bridge e moro |
Ons. 16. mar. | 19:00 | Åpen | 8 | 5 | Kamplenke | Vik-Ruter 7 |
Ons. 16. mar. | 19:00 | Åpen | 7 | 5 | Kamplenke | Ski-Flisespikkerne |
Ons. 16. mar. | 19:00 | Åpen | 3 | 5 | Kamplenke | JOJO-Nikkersen |
Ons. 16. mar. | 19:00 | Begynner | 1 | 5 | Kamplenke | Tromsø rekr.-Narnia |
Ons. 16. mar. | 18:00 | Elite | 2 | 5 | Kamplenke | Båsmo-Hålogaland |
Tir. 15. mar. | 19:30 | Åpen | 2 | 5 | Kamplenke | Dag Tores-Tromsø |
Tir. 15. mar. | 19:00 | Elite | 7 | 5 | Kamplenke | Nettwhist-Heimdal |
Tir. 15. mar. | 19:00 | Elite | 1 | 7 | Kamplenke | Viego-Is og brus |
Tir. 15. mar. | 19:00 | Åpen | 8 | 5 | Kamplenke | Karravolin-Rabalder |
Tir. 15. mar. | 19:00 | Åpen | 9 | 7 | Kamplenke | Hortensgjengen-Florø |
Tir. 15. mar. | 18:00 | Åpen | 9 | 4 | Kamplenke | Haugaland-Austevoll |
Man. 14. mar. | 20:00 | Elite | 4 | 5 | Kamplenke | Kinn og omegn-Noraførr |
Man 14. mars | 19:30 | Åpen | 6 | 5 | Kamplenke | Fagernes BK - Munken |
Man. 14. mar. | 19:00 | Å/E | 4-7 | Kamplenke | Fellesrom | |
Man. 14. mar. | 19:00 | Begynner | 5 | Kamplenke | Fellesrom | |
Man. 14. mar. | 18:30 | Åpen | 3 | 5 | Kamplenke | Majonesene-Sømnakam. |
Man. 14. mar. | 18:00 | Elite | 3 | 4 | Kamplenke | Vestlandsfanden-Skien 1 |
Søn. 13. mar. | 20:00 | Åpen | 7 | 4 | Kamplenke | Nordfjordeid-Sølvknekt |
Søn. 13. mar. | 20:00 | Elite | 1 | 4 | Kamplenke | Mata-Lykkeland |
Søn. 13. mar. | 20:00 | Åpen | 6 | 5 | Kamplenke | Steinkjer&omegn-Kragerø |
Søn. 13. mar. | 20:00 | Åpen | 2 | 3 | Kamplenke | Kløver Ess-Midnattsol |
Søn. 13. mar. | 19:30 | Elite | 7 | 4 | Kamplenke | Heimdal Curran-Heimdal |
Søn. 13. mar. | 19:30 | Elite | 2 | 4 | Kamplenke | Hålogaland-Dag Tores |
Søn. 13. mar. | 19:00 | Å/E | | Kamplenke | Fellesrom | |
Søn. 13. mar. | 19:00 | Begynner | 2 | 4 | Kamplenke | Engerdal-Mo BK X |
Søn. 13. mar. | 18:00 | Elite | 4 | 4 | Kamplenke | Moss-Opp med Dampen |
Søn. 13. mar. | 18:00 | Elite | 2 | 4 | Kamplenke | Hjerter4-Båsmo |
Søn. 13. mar. | 16:00 | Åpen | 4 | 4 | Kamplenke | Møringer-Askerholmen |
Fre. 11. mar. | 20:00 | Elite | 4 | 4 | Kamplenke | Rubb&Stubb-Kinn&omegn |
Tor. 10. mar. | 19:00 | Elite | 6 | 4 | Kamplenke | ECF Holding-Hickothepooh |
Tor. 10. mar. | 19:00 | Elite | 2 | 3 | Kamplenke | Tromsø-Bridge e moro |
Ons. 9. mar. | 20:00 | Elite | 4 | 3 | Kamplenke | Kinn og omegn-Skien2 |
Ons. 9. mar. | 19:30 | Elite | 1 | 4 | Kamplenke | Is og brus-Nambawan |
Ons. 9. mar. | 19:00 | Begynner | 1 | 4 | Kamplenke | Flekkefjord jr.-Tromsø rekrutt |
Ons. 9. mar. | 19:00 | Elite | 7 | 4 | Kamplenke | I øst og vest-LOVE |
Ons. 9. mar. | 19:00 | Åpen | 8 | 4 | Kamplenke | BrazyCrains-Vik |
Ons. 9. mar. | 19:00 | Elite | 1 | 4 | Kamplenke | Topbridge sr.-Viego |
Ons. 9. mar. | 19:00 | Åpen | 1 | 4 | Kamplenke | Konnerud-Sør-Gubrandsdal |
Ons. 9. mar. | 19:00 | Åpen | 9 | 4 | Kamplenke | Shankly-Florø |
Ons. 9. mar. | 19:00 | Åpen | 8 | 4 | Kamplenke | Rabalder-Varhaugs Vikings |
Ons. 9. mar. | 19:00 | Åpen | 6 | 4 | Kamplenke | Munken-Brakara |
Ons. 9. mar. | 19:00 | Åpen | 4 | 4 | Kamplenke | Overstikket-Østavind |
Tir. 8. mar. | 19:00 | Elite | 2 | 4 | Kamplenke | Førde-Berg Vasslag |
Tir. 8. mar. | 19:00 | Åpen | 7 | 4 | Kamplenke | Tromsø-Vikersund |
Tir. 8. mar. | 19:00 | Åpen | 6 | 4 | Kamplenke | Odølingæ-HAL |
Man. 7. mar. | 20:45 | Åpen | 6 | 4 | Kamplenke | Marleta-Fagernes |
Man. 7. mar. | 20:00 | Elite | 6 | 2 | Kamplenke | ECF Holding-Rolling Bones |
Man. 7. mar | 19:30 | Åpen | 5 | 6 | Kamplenke | Mo og omegn-Løse kanoner |
Man. 7. mar. | 19:30 | Elite | 7 | 3 | Kamplenke | Heimdal-Flekkefjord |
Man. 7. mar. | 19:00 | Å/E | 4+2 | Kamplenke | Fellesrom | |
Man. 7. mar. | 19:00 | Begynner | 3-4 | Kamplenke | Fellesrom | |
Søn. 6. mar. | 20:00 | Åpen | 6 | 3 | Kamplenke | Kragerø-Marleta |
Søn. 6. mar. | 20:00 | Elite | 1 | 2 | Kamplenke | Viego-Brevik |
Søn. 6. mar. | 19:00 | Å/E | 3 | Kamplenke | Fellesrom | |
Søn. 6. mar. | 19:00 | Begynner | 3-4 | Kamplenke | Fellesrom | |
Fre. 4. mar. | 19:00 | Elite | 4 | 3 | Kamplenke | Dampen-Noraførr |
Fre. 4. mar. | 19:00 | Åpen | 7 | 3 | Kamplenke | Nærøyknekt-Ski BK |
Fre. 4. mar. | 19:00 | Elite | 5 | 3 | Kamplenke | Kultur-Bridge i Norge |
Tor. 3. mar. | 19:00 | Åpen | 1 | 3 | Kamplenke | Beit-Kolbotn |
Tor. 3. mar. | 19:00 | Åpen | 2 | 2 | Kemplenke | Fru Arnesen-Glimt |
Tor. 3. mar. | 19:00 | Elite | 1 | 3 | Kamplenke | Victorius sec.-Nambawan |
Tor. 3. mar. | 19:30 | Elite | 2 | 3 | Kamplenke | Dag Tores-Hjerter 4 |
Tor. 3. mar. | 19:00 | Elite | 3 | 3 | Kamplenke | Berg Vasslag-BAK |
Tor. 3. mar. | 19:00 | Elite | 7 | 3 | Kamplenke | LOVE-Nettwhist |
Ons. 2. mar. | 20:00 | Åpen | 2 | 4 | Kamplenke | Midnattsol-Søgne1 |
Ons. 2. mar. | 19:30 | Elite | 1 | 3 | Kamplenke | Lykkeland-Topbridge sr. |
Ons. 2. mar. | 19:30 | Åpen | 7 | 3 | Kamplenke | Sølvknekt-Fllisespikkerne |
Ons. 2. mar. | 19:00 | Elite | 5 | 7 | Kamplenke | Bridge i Norge-Mo BK 1 |
Ons. 2. mar. | 19:00 | Åpen | 8 | 3 | Kamplenke | Karravolin-Vik BK |
Ons. 2. mar. | 19:00 | Åpen | 8 | 3 | Kamplenke | Hemsedal-Rabalder |
Ons. 2. mar. | 19:00 | Åpen | 8 | 3 | Kamplenke | Varhsugs V.-Ruter 7 |
Ons. 2. mar. | 19:00 | Åpen | 6 | 3 | Kamplenke | Brakara-Fagernes |
Ons. 2. mar. | 19:00 | Åpen | 1 | 3 | Kamplenke | The Hammers-Konnerud |
Ons. 2. mar. | 19:00 | Elite | 4 | 3 | Kamplenke | Moss-Finns venner |
Ons. 2. mar. | 19:00 | Elite | 3 | 3 | Kamplenke | Brønnøykam.-Skien 1 |
Ons. 2. mar. | 19:00 | Elite | 2 | 3 | Kamplenke | Båsmo-Nesodden Sportskl. |
Ons. 2. mar. | 18:00 | Åpen | 9 | 3 | Kamplenke | Bugges Boogie-Austevoll |
Tir. 1. mar. | 19:30 | Åpen | 6 | 3 | Kamplenke | Steinkjer&omegn-Munken |
Tir. 1. mar. | 19:00 | Åpen | 3 | 3 | Kamplenke | Askers gutta-Nikkersen |
Man. 28. feb. | 20:30 | Elite | 1 | 2 | Kamplenke | Topbridge senior-Mata |
Man. 28. feb. | 19:30 | Elite | 2 | 2 | Kamplenke | Nesodden-Dag Tores |
Man. 28. feb. | 19:00 | Elite | 5 | 3 | Kamplenke | Storm frå nord-Fem folk |
Man. 28. feb. | 19:00 | Å/E | 3 | Kamplenke | Fellesrom | |
Man. 28. feb. | 19:00 | Begynner | 3 | Kamplenke | Fellesrom | |
Man. 28. feb. | 18:30 | Åpen | 3 | 3 | Kamplenke | Majonesene-MissKlikk |
Søn. 27. feb. | 20:00 | Åpen | 5 | 2 | Kamplenke | Sølvkn.2-Mo og Omegn |
Søn. 27. feb. | 20:00 | Elite | 1 | 2 | Kamplenke | Brevik-Lykkeland |
Søn. 27. feb. | 19:00 | Å/E | 2 | Kamplenke | Fellesrom | |
Søn. 27. feb. | 19:00 | Begynner | 2 | Kamplenke | Fellesrom | |
Tor. 24. feb. | 19:30 | Åpen | 9 | 2 | Kamplenke | Eiker-Bugges Boogie Band |
Tor. 24. feb. | 19:00 | Åpen | 4 | 2 | Kamplenke | Overstikket-Askerholmen |
Tor. 24. feb. | 18:30 | Elite | 2 | 1 | Kamplenke | Tromsø-Hjerter 4 |
Ons. 23. feb. | 19:30 | Elite | 1 | 2 | Kamplenke | Nambawan-Viego |
Ons. 23. feb. | 19:30 | Åpen | 6 | 1 | Kamplenke | SNP-Fagernes |
Ons. 23. feb | 19:00 | Elite | 4 | 2 | Kamplenke | Rubb&Stubb-Dampen |
Ons. 23. feb. | 19:00 | Elite | 1 | 2 | Kamplenke | Is&brus-Victorius Secret |
Ons. 23. feb. | 19:00 | Åpen | 2 | 2 | Kamplenke | Stavanger-Søgne1 |
Ons. 23. feb. | 19:00 | Åpen | 3 | 2 | Kamplenke | Nikkersen-Sømnakam. |
Ons. 23. feb. | 19:00 | Åpen | 8 | 2 | Kamplenke | Vik-Varhaug Vikings |
Ons. 23. feb. | 19:00 | Åpen | 8 | 2 | Kamplenke | Ruter 7-Hemsedal |
Ons. 23. feb. | 19:00 | Åpen | 6 | 2 | Kamplenke | Marleta-Brakara |
Ons. 23. feb. | 19:00 | Begynner | 1 | 2 | Kamplenke | Tromsø rek.-Mastermix |
Ons. 23. feb. | 18:00 | Åpen | 8 | 2 | Kamplenke | BrazyCrains-Karravolin |
Tir. 22. feb. | 20:00 | Elite | 4 | 2 | Kamplenke | Finns venn-Kinn&omegn |
Tir. 22. feb. | 19:30 | Elite | 3 | 3 | Kamplenke | Mata-Is og brus |
Tir. 22. feb. | 19:00 | Åpen | 7 | 2 | Kamplenke | Eid-Odølingæ |
Tir. 22. feb. | 19:00 | Elite | 6 | 2 | Kamplenke | Blåmann-Hickothepooh |
Tir. 22. feb. | 19:00 | Åpen | 7 | 2 | Kamplenke | Flisespikkerne-HAL |
Tir. 22. feb. | 19:00 | Åpen | 6 | 2 | Kamplenke | Munken-SNP |
Tir. 22. feb. | 19:00 | Begynner | 2 | 2 | Kamplenke | Helgeland WIIM-Tumojola |
Tir. 22. feb. | 18:30 | Elite | 3 | 2 | Kamplenke | BAK-Førde |
Man. 21. feb. | 19:00 | Å/E | 2 og 1 | Kamplenke | Fellesrom | |
Man. 21. feb. | 18:30 | Åpen | 3 | 2 | Kamplenke | Labakka-Annicken |
Søn. 20. feb. | 19:00 | Begynner | 1 | 3 | Kamplenke | Helgeland LIMT-Narnia |
Søn. 20. feb. | 19:00 | Å/E | 1 | Kamplenke | Fellesrom | |
Fre. 18. feb. | 19:00 | Elite | 1 og 5 | Kamplenke | Fellesrom | |
Tor. 17. feb. | 19:00 | Elite | 4 | 2 | Kamplenke | Skien2-Jess!! |
Tor. 17. feb. | 19:00 | Elite | 7 | 1 | Kamplenke | LOVE-Flekkefjord |
Tor. 17. feb. | 19:00 | Elite | 2 | 1 | Kamplenke | Tromsø-Hjerter 4 |
Tor. 17. feb. | 17:00 | Åpen | 8 | 1 | Kamplenke | Varhaugs-Karravolin |
Ons. 16. feb. | 19:00 | Åpen | 4 | 1 | Kamplenke | Askerh-Nøtterøy |
Ons. 16. feb. | 19:00 | Åpen | 6 | 1 | Kamplenke | Kragerø-Munken |
Ons. 16. feb. | 19:00 | Elite | 4 | 1 | Kamplenke | Noraførr-Finns |
Ons. 16. feb. | 18:30 | Åpen | 4 | 1 | Kamplenke | Møringer-Overstikk |
Ons. 16. feb. | 18:30 | Åpen | 7 | 1 | Kamplenke | Odølingæ-Flisespikk |
Ons. 16. feb. | 18:30 | Elite | 4 | 1 | Kamplenke | Moss-Rubb |
Ons. 16. feb. | 18:30 | Begynner | 1 | 1 | Kamplenke | Tromsø-Helgeland |
Ons. 16. feb. | 18:00 | Åpen | 5 | 1 | Kamplenke | Maks-Sølvknekt |
Ons. 16. feb. | 18:00 | Elite | 7 | 1 | Kamplenke | Ninja-Heimdal |
Tir. 15. feb. | 20:00 | Elite | 4 | 1 | Kamplenke | Jess!!-Kinn |
Tir. 15. feb. | 19:00 | Åpen | 6 | 2 | Kamplenke | Fagernes-Steinkjer |
Tir. 15. feb. | 19:00 | Elite | 4 | 1 | Kamplenke | Dampen-Skien |
Man. 14. feb. | 19:00 | Å/E | 1 | Kamplenke | Fellesrom | |
Man. 14. feb. | 19:00 | Begynner | 1 | Kamplenke | Fellesrom | |
Søn. 13. feb. | 19:00 | Elite | 1 | 1 | Kamplenke | TopBr sr-Is og brus |
Fre. 11. feb. | 19:00 | Åpen | 1 | 1 | Kamplenke | Hammers-Mustang |
Ons. 9. feb | 20:00 | Åpen | 2 | 1 | Kamplenke | Midnatt-Arnesen |
Ons. 9. feb. | 19:00 | Åpen | 2 | 1 | Kamplenke | Kløver Ess-Stavanger |
Tir. 8. feb. | 19:00 | Åpen | 6 | 1 | Kamplenke | Steinkjer-Brakara |
Man. 7. feb. | 19:00 | Elite | 2 | 7 | Kamplenke | Hjerter4-Hålogaland |
Man. 7. feb. | 19:00 | Elite | 6 | 1 | Kamplenke | Hicko-Sunndal |
Man. 7. feb. | 19:00 | Elite | 1 | 1 | Kamplenke | Viego-Victorious |