Avansert søk


Realbridge i sterk konkurranse med god tvsport!

 Vi gratulerer Raymond Fjellseth og Terje Helseth fra Jessheim Bridgeklubb med seieren i kveld.

De vant suverent foran Rune Løvås og Øistein Olstad.

 

Spillerlenke til Vestfolds klubbkveld torsdag 16. desember

Felles klubbkveld for Vestfold torsdag 16. desember kl. 18.30 (på RealBridge).

Startkontingent kr. 50,- vippses kretsen på 657838.

Åpent for medlemmer i NBF

 

SPILLERLENKE HER

Link til simultanturneringa

... finn du her. Logg deg inn seinast 10 min før turneringsstart. Manglar du makker, så lagar me makkertorg på høgaste bordnummer-

play.realbridge.online/de.html

Kvalifisering KM lag ferdigspilt

5. og siste kveld i kvalifiseringen for finalen i KM lag ble ferdigspilt 13. desember.

 
I nordpulja var lufta gått litt ut av ballongen, da det allerede før siste kamp var avgjort hvilke lag som kom til å kvalifisere seg. Den innbyrdes rekkefølgen gjenstod det imidlertid å få avklaring på. Regjerende kretsmester og puljeleder Holmestrand møtte Nøtterøy - som ble nr 2 i forrige finale – og trakk det lengste strået i kampen. Dette førte til at Holmestrand BK vant pulja, med Horten BK på andreplass og Nøtterøy BK på tredjeplass.
 
I sørpulja var puljeleder Sandefjord 3 klare for finalen før siste kamp, mens motstander i siste kamp - Larvik 2 – teoretisk kunne ryke, men de klarte seg fint når de spilte uavgjort mot Sandefjord.
 
Den siste plassen var det stor spenning om. 3. plass plasserte Larvik BK 1 møtte Sandefjord BK 1 som lå på 4. plass, og ved halvtid så ledet Sandefjord så mye at de hadde den 3. og siste plassen til finalen inne. I siste halvrunde kom imidlertid Larvik sterkt tilbake og klarte å utligne forspranget så den kampen endte også uavgjort, og rekkefølgen forble uendret i toppen. Det var derfor Sandefjord BK 3, Larvik BK 2 og Larvik BK 1 som kvalifiserte for finalen fra sydpulja.
 
Vi gratulerer finalistene og ser fram til KM finalen som blir avholdt 20. mars 2022.