Avansert søk


Brynjar

 Andre kveld av høstturneringen ble vunnet av Kurt  Ove og Alexander, med Brynjar og Egil på andre plass.

Sammenlagt leder Brynjar og Egil, med Oddbjørn og Tor Magne på andre plass.

Å kjenne lusa på gangen

Jeg har blitt fortalt denne "morsomme" historia fra en kamp mellom Fisher/Schwartz og Smirnov/Pickarek. Tyskerne har innrømmet juks og det har kommet fram at de la meldekortene i trauet på en slik måte at det fortalte om maksimum eller minimum av poengintervallet de kunne ha for meldingene. Dette hadde Lotan Fisher skjønt for lenge siden og en gang han skulle sende trauet over, så flytta han på meldekortene til motparten slik at de ikke lenger "stemte". Dette er visstnok filma og Fisher holder på å le seg i hjel!!

Sammenlagt før siste kveld av høstturneringen

7 av 8 kvelder av høstturneringen er unnagjort og sammenlagtstillingen for de parene som til nå har 6 tellende kvelder finner du ved å klikke på "les mer...".

Ny nyhetsartikkel

da det ble en ganske jevn kveld. De oppnådde 57,9 mens Edd Robert og Kolbjørn fikk 56,5 og Jøran-Arnt Ola 55,1. Halldor og KOG knep siste poengplass med 53,2. Dette var 1.kveld i høstens HC-turnering der Kolbjørn og Arne har tatt ledelsen foran Halldor og KOG med Audun og Kåre på 3.plass. Torbjørn og Randulf leder høstserien meget klart foran Joakim og Arnt Ola. Der er Ola og Arnfinn på 3.plass.

SPILLEKVELD 29. OKTOBER 2015

Det ble spilt 5. kveld av hc-turneringen og det møtte 8 par. Kvelden ble overlegent vunnet av Evjen/Evjen med 61,9% fulgt av Hallingstad/Ellseth på annenplass med 57,7%.Tredjeplass på pallen ble delt mellom Syversbråten/Thorset og Rusten/Ness med 56.0%.Ribberud/Raknes var siste par over middels og tok en flott 5. plass  med 51,2% i denne forsamling av etablerte spillere. Se fullstendig resultatliste på hjemmesiden øverst til venstre.

Kveldens flax-lodd ble etter trekning vunnet av Hallingstad/Ellseth.

Neste torsdag ønsker vi velkommen til 6. kveld av hc-turneringen.

Mandag 09.11.15

Seieren i kveld gikk til Jan Tore Karlsen og Kjell Aadahl. Vi gratulerer.

Bjørn og Ole til topps måndag 9. november

Spelinga måndag 9. november blei vunne av Bjørn Hauge - Ole Årland med 63,8 % score. Per Skotheim - Dag Christensen blei nummer to med 62,5 %, og tredjeplassen gjekk til Tor Anders Hauge - Reidar Dale med 61,3 %.

Resultatliste med spelstensilar

Vi speler som vanleg dei to neste måndagane. Deretter går årets siste simultanturnering måndag 30. november, og Meistertreff måndagen deretter; 7. desember.

Vel møtt!