Avansert søk


KM lag [Redigert]

Nå ligger puljeoppsett og kampoppsett under linken KM lag øverst på siden. Vi fikk i siste liten inn 2 lag fra Nærøy. Disse er plassert i pulje 5 sammen med Leka. Vinneren av den puljen går videre til A-finalen. Pulje 2 har 6 lag og vil få 3 plasser i finalen.
 
Vi ønsker alle lag lykke til i jakten på trofeet!

Spillekveld 8. november

Jevnt i toppen også denne gang. Arne og Olav delte førsteplassen med Randi og Rolf begge +36. Tore og Willy kun 3 poeng bak på tredje, mens Sven og Leif fikk 4-plassen med +28 i det 16 par store feltet. Resultatene fra kvelden ser du her. Sammenlagt leder Willy og Tore foran Randi og Rolf, med Sven og Leif på 3-plass. Klikk på les mer for hele listen.
 
KM lag. Vi miner om KM lag i morgen, hvor SKI BK har ryddeansvar. Dvs at vi skal sette ut bord og meldebokser etc, samt rydde inn. Lagkapteinene må sørge for at laget møter senest kl. 18.00!

Seriemesterskapet 3. divisjon i Ålesund den 13. og 14 november 2010

3. divisjon avdeling E består av en Sunnmørspulje og en Trøndelagspulje og det spilles i Ålesund og i Trondheim den første helgen. Den andre helgen i februar samles alle lagene i Ålesund.

Resultater fra turneringen publiseres fortløpende her.

Spillestart lørdag kl 10.00 til 20.15, Søndag 10.00 til 16.20.

Kiosksalg.

4. divisjon 6. og 7. november i Ålesund

Lag Natvik fra Grand har tatt et fast grep om tetposisjonen, foran Grand, Tafjord  i 4 divisjon etter første helg, og Bavianen (bildet) melder om stødig spilling.

I spillet under var Bavianen særdeles fornøyd med egen melding, der han i vest så; pass fra makker, pass fra høyre og så var det hans tur... 3 Ruter !! i disken og Muriaas i Nord og fjerdehand, følte seg pressa. Etter en funderare meldte han den praktiske 4 Spar. Denne gangen sto den i 12 stikk, noe lilleslem i kløver også gjør.  Den er vel kanskje noe enklere å melde. Klarer du å melde slemmen med din makker, både med og uten Bavianer ved bordet?

For øvrig ble det kun meldt slem ved to bord (i samme kamp), og en av spilleførerene gikk beit! Som den observante leser ser, står lilleslem både i kløver og spar uavhengig av utspill.

Anne Berit (bildet under), på lag Grand, Tafjord, leder butleren etter første helg med et snitt på 1.09 imps. Well done!!

Helgens resultater og butler  her.

 

Trekning 2. runde NM-lag

For våre lag ble trekningene slik:

BK Grand 1 - Haramsøy 1

Vestnes BK - BK Grand 2

BK Grand 3 - Vartdal 3

For de av lagene som har hjemmekamp, send en mail til petter.haram@hotmail.com med informasjon om hvor kampen spilles, så skal vi publisere det. Vi ønsker alle lagene lykke til i 2. runde.

Intervju med Boye Brogeland

Intervju med Boye Brogeland

Intervju med Boye Brogeland laget av Bridge Union   Her kan du se intervjuet, større...

Divisjonsspelinga -. Kretsen har hatt bedre helger. 2. divisjonslaget redda kretsen si ære.

Ikkje mykje å skrive heim om divisjonsspelinga i år.

Resultat frå 3. divisjon her.

Resultat frå 2. divisjon her. Flott 3. plass til Skov, Vinjevoll & co

Resultat frå 1. divisjon her.