Avansert søk


NÅ BRAKER DET LØS I ÅLESUND!!

Nå braker det løs!. Fra og med torsdag er det full rulle for NM-lag på Scandic Hotel i Ålesund. De som skal forsvare BK Grands ære er: Terje Lie, Petter Haram, Hallgeir Hartvigsen, Lars-Ove Remvik, Eirik Chr. Natvik og Arnt Ola Fidjestøl. Oppvarminga starter allereie onsdagskveld med velkomstturnering og underholdning med Gunnar Ødegård i etterkant. Her håper vi så mange som mulig i frå kretsen deltar. Alle er hjertelig velkommen til å se på, både i spillelokalene eller i de tilstøtende Vugraph-rommene der det blir overført direkte fra BBO.

Klubben har forberedt seg godt så det er all grunn til å ta turen innom Scandic denne langhelga. NM markerer også starten på BK sin 75 års feiring.

Alt om NM finner du her.

Sommerbridge 10. mai

Roger og Simon vant årets andre sommerbridge. Willy og Tore knep 2-plassen foran Bjarne og Lars Erik i det 15 par store feltet. Resultatene ser du her.
 
Sommerbridgen tar nå pause til over pinse. Neste spillekveld blir mandag 31. mai.
Begynnerfestival

Begynnerfestival

God påmelding til begynnerfestivalen, men det er fortsatt plass til flere. Påmelding...

Russen reklamerer for bridgen!

I Overhalla reklamerer russejentene for bridge. De hadde ansvaret for kaffesalget under KM par og fikk inntektene for dette. Som takk stilte de villig opp på lynkurs i bridge og reklamerte for vår kjære hobby på russebilen sin


2 stolte russejenter med god mønsterdybde i dekket


Hele gjengen foran Overhallas fineste russebil


Den ene bilmagneten


Den andre bilmagneten

Vi i kretsen ønsker lykke til med russefeiringen og håper alle jentene kommer tilbake på bridgekurs ved en senere anledning!

PS: Hvis du ønsker å låne disse magnetene kan du ta kontakt med Eva etter at russetiden er over