Avansert søk


Klubbmesterskapet, første kveld

 

Vi minner om at antall par i finalen er redusert til 10, grunnet redusert deltagelse.

Etter første kvalifiseringsrunde leder Bjørn Pettersen og Terje Hirth, tett fulgt av Helge Toft og Kåre Kjøsnes. Fjorårets klubbmestre (Kjell Hjelle og Lars-Erik Svenningsen) ligger foreløpig på en 11. plass, men det er ennå 24 spill igjen og i Monrad kan mye skje. Foreløpig handler det om å komme blant de 10 beste i kvalifiseringen, slik at man tar seg til finalen.

Kommende tirsdag fortsetter vi der vi slapp. Vi minner om at det er tillatt å bruke reserve én kvled i kvalifiseringen, og én kveld i finalen.

Det er åpent for at par som ikke spilte første kveld kan spille kveld 2, forutsatt at de begge er medlem av Åsane BK. Men de vil ikke kunne kvalifisere seg til finalen.

Status klubbmesterskapet

Det er tett i teten. Liv og Hilde, knepent foran Morten og Einar og deretter Morten og Rolf.

Husk at man kan stile med en innbytter en kveld, og at de beste scorene man oppnår som inngår i beregeningen.

 

 

En-kvelds

Ved 81/2 bord ble det spilt 28 spill monrad som vanlig. Arne og Nils Anders vant spillekvelden med Eldbjørg og Berit på andre, Rolf L og Karl Manus på tredje. Gratulerer!

Arne Gabrielsen og Alf Roger Jakobsen vant 5. spillekveld av høstturneringa 2022.

Paret Gabrielsen-Jakobsen (bilde) vant 5. spillekveld av høstturnering 22 som ble spilt på Myre den 18.10.22. På de neste plassene kom parene Olsen-Berg og Olsen-Johannessen.

Link til spillene finner du HER

Johnny Åsen og Fritz Johnsen vant 6 spillekveld av høstturneringa 2022.

Paret Åsen-Johnsen(bildet) vant 6 spillekveld av høstturneringa som ble spilt 25.10.22.På delt 2. plass kom parene Olsen-Berg og Olsen-Johannessen.

Sammenlagt etter 6 av 8 spillekvelder leder paret Olsen-Johannessen foran parene Pedersen-Johnsen og Berg-Olsen.

Hen-gutta i siget.

 Vi må gratulere Stig og Jan-Tore med seieren sist mandag. Og så ønsker vi Kløver Ess sine to lag lykke til i 4. divisjon på Lillehammer til helgen.