Avansert søk


Kristian Stangeland - Gunnar Klette

12. plass a-puljen

Ståle Frøyland - Helge Toft

13. plass a-puljen

INVITASJON TIL KM-PAR 2010

Årets KM-par og kvalifisering til NM-par arrangeres på Namsos Samfunnshus 13. og 14. mars.
Vi har to plasser til NM finalen, og kan få en til hvis vi klarer å nærme oss 30 par til vårt KM.
Så vi oppfordrer klubbene til å sende par til kretsmesterskapet. 


Kontakt Even Øvereng angående KM-par.

Invitasjonen finner dere her

Påmelding og påmeldte ser dere her

Jarle Bogen - Halgeir Jakobsen

14. plass a-puljen

Bridge i vinterferien

Bergen Akademiske Bridgeklubb (BAK) gjentar suksessen fra tidligere år og arrangerer bridgekurs for barn og unge mellom 9 og 16 år i vinterferien. Kurset arrangeres på Bergen Ingeniørhøyskole. Se mer om kurset her

BAK invitterer også til andre bridgekurs, se mer under nyheter i menyen over

Innbyding KM-par klar - Hotellinformasjon

Innbyding KM-par her.

Påmelding her.

KM Par arrangeres 13 -14 mars på træffhuset i Molde

Gode prisar på hotell samt beliggenhet finn du her.

 

NB!!  God deltagelse kan føre til et ekstra par i finalen

Det er 7 plasser som fordeles etter deltagelsen i KM i alle kretsene, i fjor var vi like ved og få en plass ...så   meld dere på så kanskje vi klarer en ekstra plass i finalen i år.

Bridgekurs for barn og unge i vinterferien

Bergen Akademiske Bridgeklubb gjentar suksessen fra tidligere år og arrangerer bridgekurs for barn og unge mellom 9 og 16 år i vinterferien. Kurset arrangeres på Bergen Ingeniørhøyskole.

Se mer om kurset her

Begge Grand-laga ute av NM-kvalikken

Begge BK Grand laga er nå ute av NM-lagkvalikken. BK Grand gjekk på eit veldig knepent tap borte mot Frøya, medan BK Grand 1 tapte med snaue 30 imp mot eit sterkt Namsos-lag.

 På biletet til høgre ser vi Namsosspelarane fv Frode Nybo, Per A. Flått, Geir Enge og Ragnar Davidsen.

Mandag 25. januar - Hallgeir og Lars-Ove utilnærmelege

Nok ein gong bra oppmøte. Hallgeir og Lars-Ove vann med ei mil, foran Gunvor og Kjell og Terje og Ivar.

Resultatliste her.

Spelestensilar her.