Avansert søk


Sesongstart måndag 22. august

Første spelekveld i haust blir måndag 22. august. Info kjem i posten, eller du kan lesa brevet. her.

Vel møtt!

God Asker deltagelse i Bridgefestivalen

Hele 16 Askerspillere deltok i festivaluka. De som gjorde det beste resultatet var "Hagens Heroes" som deltok i åpent NM-lag. Spillerne var Torkil Hagen-Roger Olafsen og Thorbjørn Willoch-Pål Harreschou. De tok seg til åttedelsfinale ved bli nr 8 av 45 lag i den innledende kvalifiserring. Der knuste de et meget sterkt Oslo-lag med 92-29.  Men i kvartfinalen ble det snipp, snapp, snute med tap 31-75.

Resultatene for de andre spillerne kan finnes ved trykke "Les mer..."

Innbydelse til Gauldalserien 2016/17

ARRANGERES I SOKNATUN I SOKNEDAL.

BEGYNNER 19. OKTOBER 2016.

DET SPILLES TRE KAMPER PER KVELD CA 5/6 ONSDAGER FRA OKTOBER TIL MARS AVHENGIG AV DELTAKELSE.

PÅMELDING TIL:

EDD ROBERT STENBRO 45223194 Eddros93@hotmail.com

ANNIKA HAUGEN 90872449 annika.haugen@rennebu.kommune.no

ELLER HELST OVER NBF-PÅMELDING



Arrangør: BERKÅK BK

Det går mot sluttspill

Grunnspillet i Ungdoms-VM nærmer seg slutten og det skal snart avgjøres hvem som går videre til sluttspillet.

I jenteklassen er det kun to kamper igjen i dag. Det norske laget har gjort det bra så langt og ligger foreløpig på syvendeplass. Nederland og Kina er i en klasse for seg, mens det er jevnt mellom lagene som ligger på plassene tre til syv. De åtte beste lagene går videre til sluttspillet og Norge ser ut til å ha en betryggende avstand ned til lag nummer ni. 

Tabellen ser slik ut før de to siste kampene. Norge har oversitt i dagens første kamp før de avslutter mot USA.

Running scores (midlertidig feil med lenken)

Se komplett oversikt over Norges resultater.

I U26-klassen gjenstår det fortsatt seks kamper. Norge henger godt med og innehar foreløpig femteplassen. Det er god margin ned til lag nummer ni. Mandag blir en viktig dag for våre håp. Da skal de møte Australia, Argentina og Frankrike, som  alle kommer jagende bakfra i kampen om sluttspillsplass. Tre av kampene vises direkte på BBO.

Tabellen ser slik ut før de siste seks kampene.

Running scores

Se komplett oversikt over Norges resultater

Sluttspillet starter med kvartfinaler onsdag for begge klassene.

Det konkurreres også i klassene U21 og U16, men Norge er dessverre ikke kvalifisert denne gang.