Avansert søk


Seriemesterskapet - halvspilt

Vi er ferdige med første helg av seriemesterskapet i alle fire divisjoner. I 1. divisjon har vi ingen lag, men vi kan følge flere kjente "østerdalsfjes", blant annet spiller Nils Kåre Kvangraven og Roar Voll på samme lag, og ligger godt an på en 2. plass, men med litt avstand til 1. plassen. I 2. divisjon har vi "østerdølene" lag Skoglund, disse ligger på 3. plass, men har nærmere 30VP opp til opprykksplassen. Kun det beste laget rykker opp i 1. divisjon.

I 3. divisjon ligger begge Østerdalslagene godt an etter første helg, og har kanskje allerede nok for å redde til ny sesong i denne divisjonen. Begge lagene ligger også i teten og kan, med flyt, klare opprykk! Målsettingen er uansett nådd hos begge lag.

I 4. divisjon ligger Glåmos, ikke uventet, i tet, med en liten 10VPs ledelse. Men sultne lag kjemper bak, slik som Tynset, Folldal og Koppang. Alt er klart for en spennende andre helg i januar.

Ny nyhetsartikkel

Jeg tror jeg lastet opp  den fila jeg fikk fra Geir, men den stemmer slett ikke. Vi spilte de spillene som står på hjemmesida til Harestua. Jeg skal prøve å få inn de riktige på vår også, men det kan nok drøye litt. De kortene som kommer opp tror jeg vi spilte på handicap 4 så antakeligvis har jeg blingset da jeg lastet opp fila, beklager.

 

Nytt forsøk. Denne gangen ser det ut til å ha blitt riktig.

Tirsdag 8.des arrangeres det mestertreff. Jeg har ikke meldt oss på da jeg synes at premieringa ikke står i forhold til hva det koster (startkontingent 100 kr), men hvis det likevel er interesse for å delta så skal jeg prøve å ordne det. Da må jeg ha tilbakemelding ganske snart.

Tron

Desemberturneringer

Rune og Jan M vant Romjulsbridgen 29.desember

Jan T vant Pølsefesten 18.desember 

Robert og Elin vant 1-kvelds 9.desember 

Sigbjørn og Kjell-Tore vant IMP over feltet 2.desember  

 

Godt NYTTÅR !  Første bridgekveld på Frekhaug i 2016 blir onsdag 6.januar

 

 

 

 

Juleturneringen 2015

Sammenlagt ble følgende premiert:
1. Wiggo & Terje   124,4 %
2. Torleif & Espen 112,1 %
3. Jan & Jorun       109,1 %
 -   Kai & Ronny     100,4 % (nærmest middels)

Premierte 2. kveld (9/12) ble følgende:
1. Wiggo & Terje    64,8 %
2. Roy O. & Per       64,2 %
3. Roy v. P. & Eirik   55,6 % %
4. Ernst Rolf & Leif 55,4 %

Premierte 1. kveld (2/12) ble følgende:
1. Torleif & Espen 60,8 %
2. Wiggo & Terje   59,6 %
3. Jorun & Jan       58,3 %
4. Siri Gro & Erik   55,4 %