Avansert søk


Resultater Vinterturnering 1

Den 5. november møtte kun fem par, og vi avlyste derfor. Torsdagen etter møtte seks par, og vinnere ble Marian og Morten foran Johnny og Tom Ivar.

19. november stilte sju par til start, og nå vant Sverre og Stig foran Roger og Ståle, som delte andreplassen med Kolbjørn og Gunnleiv.

Det møtte sju par til siste runde av Vinterturnering 1. Odd Roar og Brynjar vant, mens Knut og Ståle ble nummer to.

Sluttresultatet ble:

Roger - Ståle.............167,7 %

Morten - m/makkere...162,1 %

Kolbjørn - Gunnleiv.....159,5 %

Stig - Sverre...............153,3 %

Johnny - Tom Ivar.......146,1 %

Brynjar - Asbjørn.........135,2 %

Freddy - Tøger Dag......114,6 %

Torsdag den 3. desember arrangerer vi MP-Treff, og da er det Freddy som har ansvaret.

Vi minner også om Julebridgen fredag den 11. desember kl. 18.

...og at de som deltok på 4. divisjon må betale egenandel på kr 200,- .

Ny nyhetsartikkel

og det er helt utrolig, denne gangen kom de ett eneste poeng foran Arnt Ola og Joakim og det er absolutt nok. På 3.plass fulgte Halldor og KOG og tok dermed siste poengplass ettersom det var Poenghøst og kretspoeng til de 3 beste. I sammendraget har Joakim og Arnt Ola overtatt ledelsen knepent foran Per og Stig mens Randulf og Torbjørn har falt ned til 3.plassen. I kveld ble det også trukken rundetopp og der vant Audun og Kåre etter likt med poeng i spill 22-24 og så 5-3 etter omregning med spillene 19-21.

DIVERSE PÅMELDING

Bjordalsturneringen 4.desember - Påmelding

KM-Veteranpar 13.desember - Påmelding 

Romjulsturnering på Os 27.desember - Påmelding

Re: Importere resultater

Svar til: Importere resultater

KM 2015

Sist runde burde vi holdt oss hjemme. Laget i A pulja ble slaktet av Sarpsborg1. Lite agressive meldinger, dårlige utspill og rene logiske feil, ikke mye rett nei. Det var flere hardmeldte kontrakter som kan beites, og noen som burde vært beitet. Vi meldte ikke 3NT på 2 kontrakter hvor man hadde lang minorfarge. Kun å si uff da. I kampen mot Sarpsborg 2 er det etter første halvrunde helt jevnt (Korrigering på et spill fra resultatliste). Her spilte vi heller ikke bra, og ble reddet av en god 6 kløver i sonen. Ligger nå på nedrykk, og et lite stykke opp til Askim1, som er det laget vi kan passere. Har igjen Moss1, som leder helt klart.

I B-pulja har ingen av våre lag noen mulighet for opprykk. Mest sannsynlig vil et Kolbotn BK lag rykke ned. Kolbotn BK4 ligger dårligst ann av våre og møter laget som ligger på sisteplass(Åsbotn) i siste runde. Må her vinne stort, samt at laget som våre kan passere (Fredrikstad BK3) møter Kolbotn BK3. Her trenger våre en storseier. Selvfølgelig kan det skje noe positivt i gjenstående halvrunde.

I C-pulja ligger Kolbotn BK5 på 3 plassen som vil gi opprykk. Hjerterdamene ligger ikke langt bak, og man trenger hjelp av Kolbotn BK6, som møter disse. Kolbotn BK6 ligger ann til nedrykk.

I D-pulja ligger Kolbotn BK7 på 3 plass, og møter i 8 runde laget som truer opprykk. Leder etter første halvrunde, og denne ledelsen bør holdes. Møter laget på siste plass i runde 9, så her er det store muligheter for opprykk.