Avansert søk


Pokalkamp mot BAK 20. og 27. april

Datoane for årets Pokalkamp mot Bergen Akademiske er klar. Kampen går i år måndagane 20. og 27. april. Måndag 20. april speler vi på Os, 27. april speler vi hos BAK. Kvelden hos BAK er også simultanturnering.

Sogndal vann 4.divisjon

Sogndal, Mardal tok ein suveren siger i 4 div på Hafslo. Etter å ha tapt mot Sogndal ,Vikesland i første kampen feia dei eine laget etter det andre av bordet og krona det i siste kamp med å knuse Balestrand med over 60 imp. Sogndal Vikesland kom på 4 plass ,medan blandalaget Sogndal/Hafslo kom på 6 plass. Resultat: 1)Sogndal, Mardal 109, 22 2)Balestrand 99,18 3)Skjelden 86,41 4)Sogndal,Vikesland 69,94 5) Leikanger BL 67,04 6)Sogndal/Hafslo 54,43 7) Årdal BK 54,26 8) Vik 15,07

Reportasje i Midtsiden

Under spelekvelden måndag 16. februar hadde vi besøk av nettstaden Midtsiden, og Kari M. Lyssand laga ein kjempefin reportasje. Her kan du lesa saken ho laga.

Ny nyhetsartikkel

kjell og nils vant i kveld.

huks klubbmesterskapet 13.03.

Påmelding til Inge 90882817

SERIEMESTERSKAPET 1. OG 2. DIVISJON

Desverre ble det nedrykk for Haugaland 1 (Nitter, Lutro, Eileraas, Svendsen, Urheim, og Hansen). Vi håper de kommer sterkt tilbake og vinner sin 2.div pulje til neste år.

Resultat 1. div    Butler for 1. div og 2.div, kombinert.

Haugaland har ingen lag i 2. divisjon i år, men Tone T. Svendsen tok en fin 3. plass i 2.div avd A - for Rogaland 5 Austad. Tore Bårdsen var lenge med i teten i 2. div avd B for Rogaland 3 Skimmeland, men dårlig spilling på lørdagen ødela og laget endte på 6.plass. Ingen haugalendinger var representert i 2.div avd C.

Resultat 2.div A   2.div B   2.div C

Påmeldingene til EM begynner å tikke inn

 

      Det er gledelig at påmelding til sommerens EM har startet å komme og nå er det superviktig at hver eneste av dere som har tenkt dere oppover, ikke nøler med å melde sin ankomst.

Vi vet av erfaring av folk trekker folk, og når påmeldingstallene stiger, virker det motiverende på nølere. I forhold til utlendinger er det også viktig å vise at vi nordmenn stiller opp,

Dette arrangementet er 100% avhengig av at de som pleier å reise til Bridgefestivalen, booker om i år og kommer til Tromsø.

KJØR PÅ, FOLKENS!!!

GeO kommer med sin faste makker fra New-Zealand. Det liker vi. Kryztof Martens (Geir og Tor sin mentor) er påmeldt. Det er likevel ikke toppene som skal bære EM 2015, det er oss som neppe vinner verken gull eller bronse.
     


Jeg er enda ikke fornøyd med vinduene som viser antall påmeldte. Det er for lite og for rotete, men jeg vet at EBL sin gamle løsning også skal brukes. Det håper jeg blir stresset.

Er det noen fra styret, fra prosjektet eller fra NBF sin administrasjon som ønsker å si noe om framdriftsplaner og viktige milepæler i nærmeste tid, er det mer enn hjertelig velkomment.

Er det noen som har bilder fra premieutdelinga?

Mange av oss måtte kaste oss i bussen for å rekke fly hjem,. Husk at det var morsdag på søndag og derfor brant det for å rekke kveldskosen i heimen.

Det betyr at jeg kunne ikke være tilstede under premieutdelinga og derfor ikke har noen bilder derfra. 

Noen som kan hjelpe meg?


___________________________________________________________________________________________

Vinter 2 Kveld 3

Vinter 2 kveld 3 ble vunnet av Halgeir Jakobsen-Martinus Birkelund med 63,5% På andre fulgte Roger Fagerdal-Tommy Kristiansen med 59,9% Og tredjeplassen gikk til Håkon Bogen-Leif Riksvold med 56,5%.

I sammendraget før siste kveld er det jevnt og spennende. Her leder Håkon Bogen - Leif Riksvild med 167,9 foran Brynjar Karlsen - Bernt Hagen med 165,4. På tredjeplass ligger Gerd Marit Harding - Helge Stanghelle med 161,8.

Se alle resultatene under les mer....

KM Imp Across the field

 

 Resultat 5.mars    Sammenlagt

Resultat 12.mars

Resultat 19.mars

Gratulerer til Sven-Olai Høyland som vant KM IMP aross the field, forran Mona Nordbø-August Olason, med Mathias Beyer-Finn Gunnar Øvstedal på tredje.