Avansert søk


Mandag 26.01.15

I kveld gikk seieren til Flemming Johnsen og Steinar Fugleneb. Vi gratulerer.

Bernhard & Kåre

Bernhard Iversen - Kåre Carlsen vant 2. kveld av Vinterturneringen. Vi gratulerer! Dette var 2. kveld av 5. Bernhard og Kåre leder også sammenlagt.

RESULTAT

RESULTAT-SAMMENLAGT

Vår 2015 sammenlagt

Etter 5 kvelder har Per Mælen og Trond Stafne overtatt ledelsen sammenlagt med 282,2 poenge foran Svein Ingar Sæther - Joakim Sæther 281,6 og Jan Egil Løhre - Ole Christian Helgemo 280,16. Derfra er det et lite sprang ned til Ulf Hagestuen - Håvard Aunan på 268,2. Jeg har nå laget meg et system for betaling av kveldskontingent der det nå er mulig å betale for flere kvelder i gangen for de som ønsker det. Hvis noen ønsker å betale inn over bank så er det konto 9710.50.69980 som gjelder. Ser helst innbetalinger på konto går opp i 60 (eller 30 for junior) slik at det ikke betales for "halve" kvelder. Svein Ingar

Reidar og Tor Anders framfor Bjørn og Jørn

Spelinga måndag 26. januar blei vunne med god margin av Reidar Dale og Tor Anders Hauge. 67,5 % score på dei, medan Bjørn Hauge og Jørn Rekkum på andreplass stoppa på 57,6 %. Hakk ihæl på dei kom Frode Dyrstad - Dag Christensen med 57,1 %.

Resultatliste med spelanalysar her

Om du skulle ha eit fint spel frå klubbspelinga må du berre sei frå så legg vi det ut.

Vel møtt neste måndag!

Reykjavik Bridgefestival 2015

 

D
et er nok en gang nordmenn i bøtter og spann som reiser opp til Island i helga, selv om det ikke er like mange som blant annet i fjor da Kurt Ove Thomassen organiserte den reneste folkevandringa.

Av spennende lag ser jeg at president Jostein Sørvoll stiller sammen med Sverre Koch, Jo-Arne Ovesen og Tolle Stabell. Et lag som helt sikkert vil markere seg. Boye Brogeland og Espen Lindqvist spiller sammen med Simon Gillis og Silla. Det kan gå alle veier. Landslagsaktuelle Jan Tore Berg - Per Erik Austberg - Erik Berg og Steffen Fredrik SImonsen har slått seg sammen og skal vise at de kan levere resultater. Thomas Charlsen og Thor Erik Hoftaniska stiller for De Botton og har helt sikkert ambisjoner. Hauge med Tor og Fredrik Helness, Rune Hauge og Jan Petter Svendsen kan en aldri se bort fra.

I tilegg er det sterke svenske, engelske og danske lag. Turneringa kan du følge på BBO fra torsdag.

Klubbmesterskapet 2015 - Kveld 4 av 6

Fjerde kveld i Klubbmesterskapet 2015 ble vunnet av Jens H. Gundersen - Jan Steinar Mydland med 683, foran Rolf Lassen Lersbryggen - Anne Lene Johnsen med 671 og Roald Haugberg - Kurt Ellingsen med 590. Spillestensiler og komplett resultatliste under linken http://bridge.no/var/ruter/html/0223/2015-01-26.htm 
Sammenlagt etter 4 kvelder finner vi de samme parene, men da i en annen rekkefølge. Ledere er Rolf Lassen Lersbryggen - Anne Lene Johnsen med 2739. Så følger Jens H. Gundersen - Jan Steinar Mydland med 2512 og Roald Haugberg - Kurt Ellingsen med 2414, Komplett sammenlagt liste under linken http://bridge.no/var/ruter/html/0223/2015-1klubbmesterskap6kvelder.htm 
Vi gratulerer.