Avansert søk


Re: Effekten av nye konvensjoner

Svar til: Effekten av nye konvensjoner

Re: Profil

Svar til: Profil

Italiensk landslagsspiller døde i går

Guido Ferraro har vært mer eller mindre fast medlem av Allegra de siste årene. Har har også spilt for Lavazza og vært med på det suksessrike italienske landslaget. Han ble rammet av et hjerteatakk i forrige uke og våknet aldri fra koma. Du kan lese mer på BRIDGETOPICS.COM

Lavazza stilte ikke til start i den italienske kvalifiseringen til EM

 

Dette er ikke nytt, men noen trodde kanskje at fru Maria Teresa Lavazza bare truet med å holde Bocchi, Madala og Sementa borte fra den italienske kvalifieringsturneringen for EM i Kroatia i sommer. Hun mente det hun tidligere har uttalt om dette er ikke måten landslaget skal taes ut på. 

Dermed blir det et sterkt svekket italiensk lag som stiller til start i slutten av juni, uansett hvem som skulle vinne Trials i støvvellandet.
   
   

Slitsomt på jobb?

Noen kvelder trommer jeg sammen til lagkamper på BBO. Som regel er det greit å få med spillere, men i dag fikk jeg denne fra en jeg skal la være anonym. "Jeg kan ikke spille lenger enn til kl 22 i kveld. Er på jobb, skjønner du. Jeg er ferdig kl 22 og da må jeg hjem.."

Tøffe tak i arbeidslivet..

Klubbmesterskapet - 7. kveld

Tett i teten i kveld, men Arild og Trond M stakk av med vinen til slutt. Også kjekt at det dukket opp et nytt par i Bekkefaret i kveld. Resultater.

Klubbmesterskapet - 7. kveld

Tett i teten i kveld, men til slutt var det Arild og Trond M som dro hjem med vinen. Også kjekt med et nytt par i Bekkefaret i kveld. Resultater.

Ny nyhetsartikkel Klubbkveld den 20 feb.-14

 Roald Espset og Petter Krutnes tok 1 plassen i kveld.