Avansert søk


Resultater 10. oktober

 

10. oktober spilte vi andre runde av Høstturnering 2. Tor Eivind og Gunnleiv vant med 65,3 % foran Ulf og Sverre som fikk 63,0 %. Tredjeplassen gikk til Ketil og Anders med 53,7 %.

 

Sammenlagt leder Ulf og Sverre med 113,6 %, tett fulgt av Kolbjørn og Marian med 109,3 %. Hakk i hæl følger Roger og Ståle med 107,9 %.

 

 

Rune og Helge klare vinnarar 3.kveld haustturneringa 30.09.13!

Jorunn og Inge på fin 2.plass!

NB! Neste gong spelar me TYSDAG 08.10!

Til alle dei som skal spela i Haugesund til helga så er det start kl 11 lørdag og 10 sundag.

Stad : Radisson BLU Hotell ( Tidligere Park Hotell),Ystadv 1.

Møt i god tid!

Høstturneringen 2013

Da er høst turneringen avsluttet, og vi Gratulerer Svein Åsen og Hans Berge som vinnere. Over middels ble:

Svein Åsen - Hans Berge 225,57
Jens Norum - Bjarne Nikolaisen 217,89
Anne-Marie Pettersen - Knut Pettersen 215,66
Bård Grønbeck - Jan Erik Sandnes 209,75

Torsdag 17 oktober 2013 starter Søvik Mesterskapet, og dette vil gå over 6 kvelder.

Endelig seier i kretsen !

 

Det blei en klar seier mot BK Vest i går.

Resultat : Golia BK 16,35 - BK Vest 3,65.

Laget denne gangen : Søren & Svein og Petter & Morten.

Resultater: http://bridge.no/var/ruter/html/0100/km2013a.htm

Se også: http://www.nbfoslo.no/

 

Golia BK stiller lag i NM for klubblag 2014.

Vi prøver igjen !

Laget : Morten, Petter, Søren, Svein, Hans, Håvard

Første runde spilles i høst en gang.

Høstturnering 1

 

Siste kveld ble vunnet av Marie Louise og Sven Erik. Men i smmandraget var det Bernt ivar og Olav som seiret. Rekkefølgen for de beste ble:

Pl Navn Sum% 10.10 26.9 19.9
1 Bernt Ivar Amundsen - Olav Førde 60,4 61,9 60,6 58,6
2 R.Olafsen -V.Hellner/E.Størkersen 55,8 60,6 54,9 51,9
3 Sven Erik Andresen - Marie Louise Hendriks 54,0 62,4 49,4 50,1
4 B.Sundet-R.Emanuelsen/H.Lund 52,3 48,5 58,4 49,9
5 Svein Magne Granheim - Audun Follestad 51,9 52,5 46,1 57,2
6 Harald Skretting - Lars Urholt 51,8 43,7 52,1 59,5
7 Arvid Hilstad - Pål Harreschou 50,0 48,8 51,9 49,4
8 Karen Valen-A.Aarøe/J.Meinich 49,6 52,5 45,4 50,9

For andre kveld på rad fikk vi dataproblemer. Denne gang skyldes det at en spiller ble syk og i et modig men feilslått forsøk på å fjerne paret fra systemet, gikk det galt. En ny turnering måtte derfor startes, kalt del 2. Del 1 er korrigert for dennes resultat som finnes under  "Les mere.."  Prosentscoren er også korrigert siden Ruter beregnet utfra at det var totalt 12 spill, mens det virkelig var 28.

 

IMP-turnering-oktober 2013

Parturnering med IMP-score i A- og B-pulje over 4 kvelder.

Gratulerer til Alf og Ingeborg som vinner av A-pulja, og Tone, Per Øyvind og Vivian som vinner av B-pulja.

SAMMENLAGT 

Mandag 21. oktober (siste kveld)
Pulje A
Pulje B

Mandag 14. oktober
Pulje A
Pulje B

Mandag 7. oktober
Pulje A
Pulje B

Mandag 30. september
A-pulje
B-pulje

 

 

 

 

 

 

 

 

Bridgekurs

BK-1933 Tromsø og Mix-klubben Tromsø arrangerer nybegynnerkurs i bridge.

Bridgekurset starter onsdag 16.oktober kl 1800. Kurset består av 13 kvelder á 3 timer.

Kurset blir arrangert på Sommerlyst skole.

Kursavgiften er 500 kr inkludert materiell. Studenter/skoleelever betaler 200kr.

Ingen forhåndskunnskaper er nødvendig.

Er du interessert - ta kontakt med Skjalg N Solum på telefon 975 25 103 eller på e-post: skjalgnsolum@live.no

Spillekveld

5 1/2 bord til tross for høstferie. Vinnere ble Rolf og Raymond foran Roar og Dag.

Kretskampene har startet med et innbyrdes oppgjør mellom Ski 1 og Ski 2. Dette endte med en seier til Ski 1 med 14 im etter en jevn kamp.

Klubbmesterskapet

I går var det første kveld av klubbmesterskapet og det var hele 6 bord som møtte opp.

Lars Kristian og Halvor vant nok engang en knusende seier over oss andre. 66,3% vitner om at dette paret har funnet vinnersporet. De vant jo for øvrig butleren i fjorårets divisjonsspilling like klart. 2 plassen var ikke like klar, men Svein Otto og Per Erik viser gode takter ved bordet. Vet at de jobber godt med systemet og det er morsomt å se at de har avtalene på plass. 3 plassen gikk til Ronny og Martin, det var det vel ingenting som satt av system, meldekulturelle missforståelser hele tiden.

Ståle fikk utlevert sin velfortjente kløvernål og tok samtidig 4 plassen etter en fryktinngytende start på kvelden.

Minner om ekstraordinært årsmøte torsdag 24 oktober klokken 18:00.

Er det for øvrig noen som mangler makker en dag, kan dere ikke bare snuse innom hjemmesiden og se på menyen til venstre, der er det link til alle klubbene på Romerike, oftest er kontaktinformasjonen der også, så det er bare å ringe. Det er ingen i hele Norge som ikke vil bli ringt å spurt om å spille. Alle vil føle det som en liten "seier" å bli spurt om å være med å spille. Det verste svaret du kan få er NEI, men uansett så har jo ikke dette ødelagt noe som helst.