Avansert søk


Mandag 29.10.12.

I kveld gikk seieren til Lillian Star Solli og Terje Solli. Vi gratulerer. Vi gratulerer også Inger Opsund og Thor Kjennbakken som beste spillere i Oktober.

Tjølsenturneringen er igang!

Kristian og Reidar best første kveld og fikk med seg vinen hjem :-)

Arvid E. og Øyvind A. nummer to, og Espen og Ståle på tredjeplass.

Heldiggriser i kveld ble Torild og Jomar.

Vi gratulerer.

Dette var en simultanturnering. Resultat på landsbasis: http://bridge.no/var/ruter/html/9901/2012-11-05.htm

Sjur og Arild... igjen! :)

De vant overlegent med 68 p., og har dermed et godt utgangspunkt for høstturneringen. Kjell og Halvor kapret andre plassen, mens Jan og Heidi tok siste pallplass.
Dette var som sagt første kveld av høstturneringen som går over 5 kvelder.

Resultater finner du her.

hj

KM Lag runde 3

Da var 3 runde spilt av KM Lag og de beste lagene skille seg ut. Resultater finner dere via linken.

Hvilke kvelder som er igjen mot jul finner dere i terminlista!

Samspel 30/10

 

Førstkomande tysdag (30/10) vert det samspel med Sogndal, heime på Hafslo.

Elles; flott innsats av John Inge på Rorbubridge i Måløy, med ein 3.plass i lag med Mariusz Amerek. Sluttresultat i link under.

http://bridge.no/var/ruter/html/1562/2012-10-27.htm

Høsten 2012

Andre kveld av høstturneringen ble vunnet av Kurt Ove og Svein Gunnar med Tommy og Dala på andre plass.

Sammen lagt har Tommy og Dala tatt ledelsen med Ann Karin og Olav på andre plass.

Geir og Eli vant TOTO -en

Alle som hadde spilte på Geir og Eli delte potten. Selvsagt hadde vi spilt på oss selv 

Heldiggriser: Roald og Egil  

Neste gang starter Tjølsenturneringen. 5 av 6 kvelder teller i sammendraget. Parturnering, men singelutregning etter rutersyst. altså som Gann Open. Pengepremier.

Velkommen!

Medlemsskap og Godt Nytt År!

 

 

 

Godt Nytt År ønskes alle våre medlemmer , og alle eventuelt nye medlemmer!

Årets kontigent for de som er medlemmer i klubber i Vestfold er for 2013 redusert til 270 kroner - hvor 200 går til NBF og 70 til kretsen.

Alle som spiller i en klubb tilsluttet NBF må være medlem i 2013. Enhver klubb som har en spiller som spiller 3 kvelder vil bli fakturert medlemsavgift fra NBF.

270 kroner kan betales på klubbkvelden eller overføres til Sandefjord Bridgeklubbs konto: 2490.21.18760

Kontigenten er redusert for å få et reelt medlemstall for "Bridge Norge", og bygge opp medlemstallet videre fra det. NBF tar videre inn 10 kroner ekstra pr. spiller pr. klubbkveld i 2013. Klubben blir derfor nødt til å ta inn det ekstra i  kveldskontigent for få eget budsjett i ballanse. Det KAN derfor være denne vil bli 75 kroner fra 2013, men det blir opp til årmøtet å bestemme når budsjett skal vedtas.