Avansert søk


NM-lag 2012/13

Sunndalsøra BK stiller 2 lag.

Sunndalsøra BK 1
Asbjørn Kindsbekken - Ulf Håkon Tundal - Ole Arild Berset - Roar Voll - Bjørn Olav Ekren

Sunndalsøra BK 2 
Bjørn Ivar Lange  - Jostein Ovrid - Steinar Ekren - Reidar Mikkelsen

 

 

Sammenlagt for September-turneringen

Følgende 10 par hadde 4 kvelder, og fikk derfor tellende resultat:

 

  Sammenlagt Septemberturneringen 2012 Total: 
1 Per Skretting - Roy van Putten 232,5
2 Eivind Thune - Jan Arvid Eide 219,9
3 Wiggo Nordskag - Terje Moen 216,9
4 Terje Wold - Henning klemo 212,4
5 Torleif Skarpholt - Espen Skarpholt 209,6
6 Kjell R. Krumm - Roar Reinertsen 193,1
7 Thore Odd Berge - Trygve Bryn 192,1
8 Tore Høgdal - Viggo Kold Hansen 191,8
9 Jorun Roald - Jan Reinhard Hansen 185,9
10 Kai Henriksen - Ronny Henriksen 181,4

Trekning 1.-2. runde NM-lag

 

 18.  Molde BK 3   Averøy BK   Sunndalsøra BK 2 

 19.  Molde BK 2   Vestnes BK   Sunndalsøra BK 1

 

Spillingen i oktober

Sammenlagt vil dukke opp etter litt granskning av vikarregler.

Vinnere 31/10 ble: Tommy & Svein 63,3 %
Gratulerer!

Vinnere 24/10 ble: Roy O. & Jan A. 62,9 %
Gratulerer!

Vinnere 17/10 ble: Freddy & Roy 62,5 %
Gratulerer!

Vinnere 10/10 ble: Wiggo & Terje 63,3 %
Gratulerer!

I høstferien (3/10) spiller vi enkeltkveld (ikke tellende i sammendraget).
Vinnere ble: Jorun Roald - Jan R. Hansen 57,0%

3.kveld Haustturneringa

Utne-Heggøy blir vanskelig å slå......

Ny nyhetsartikkel

Gårsdagens resultater ligger her , og kan også finnes under resultater (nederst denne gangen.....) . Vi regner med det var høstferie som resulterte i ku 4 bord, så vi sees for fult neste uke!

Oppsettet for 1. og 2. runde i NM klart

73 puljer à 3 lag satt opp; vinnerne + de 39 beste toerne går videre. Tre av puljene består av lokale lag:

AVLYST

Kveldens spilling er avlyst, vi beklager

Tør jeg la makker bestemme?

Sist tirsdag trekte vi makkere. Styret håper at dette kan være med på å stimulere til enda bedre bridge, og enda mer glede av hobbyen vår. Sikkert er det ihvertfall at vi skjerper oss slike ganger, og ofte er det mer orden i avtaler og systemer når man stiller til bords med ny makker enn når vi spiller med gammel-makkeren.

Ellers oppfordres det til at alle gjør en skjerv i forhold til å få i gang gamle storheter ved bridgebordet. Vi skal alltids få inn ett bord eller to til Revmastua, i verste fall sender vi sekretariatet på gangen. Vi minner også om ruternålsturnering den 4. november. Undertegnede har per dags dato 28.15MP, og vurderer dermed sterkt å spille, men mangler makker.

Ukas spill er henta fra spilling på internett. For de mer ivrige av oss finnes det selvfølgelig mulighet for bridge også der; Bridge Base Online er gratis, og du kan spille med folk fra hele verden. Med systemet som vi introduserte sist spillekveld kan du spille med de aller fleste. Nivået kan selvfølgelig variere, der som ellers, men vanligvis er dette en fin måte å trene bridgen sin på. For ordens skyld: Det slår aldri vanlig bridge.

 

Ingen spilling i kveld

Slik det ser ut nå er det lite spillere som ønsker å spille bridge på Levanger på onsdager. I kveld blir det garantert ikke spilling, så får vi forsøke å kartlegge hvor mange som er interesserte i å spille i løpet av uka.