Avansert søk


Ny nyhetsartikkel

Mens vi har hatt spillefri i Sandefjord i Juli, og starter opp Torsdag 2 august (se nedenfor), så har det fortsatt vært full spilling i Larvik. Torsdager (26.7) og Tirsdager (24.7 , 17.7 , 10.7). Se alle publiserter resultater her (velg de som slutter med . htm) .

Høstsesongen 2012

Vi starter høstsesongen mandag 10. september.

Vær oppmerksom på at vi endrer starttidspunkt til kl. 18:00 - derved kommer alle seg hjem en halv time tidligere enn tidligere.

Påmelding på Turneringsoversikt, alternativt til Finn Brandsnes - 977 40 490

Det tetner til i sammendraget

Jarle Bogen leder fortsatt sommerbridgen sammenlagt etter 11.spillekveld. Bjørn Erik Rydland noterte pene 64,6 % og knappet inn på ledelsen, men Jarle Bogen holder unna og leder nå med 2,3 prosentpoeng. Roger Fagerdal forbedret sin sammenlagtscore med 4,4 %, men mistet tredjeplassen i sammendraget til Liv Hanssen.

 

Se alle resultatene her:

Sommerbridgen starter opp igjen torsdag 2. august.

Ta en OL-pause og møt opp kl 18. Du kan komme med eller uten makker, du er garantert å få spille. Alle torsdager i august er viet sommerbridgen. Første serieturnering, Asker cup, starter torsdag 6. september. I sommerbridgen kjempes det om å få best sammenlagtresultat med tre forskjellige makkere. Foreløbig sammenlagtstilling finnes her: http://askerbk.org/Resultater/Sammenlagt/Sommerbridge-2012

Sommerbridge i juni:

Sammenlagtresultat:  
1 Tove Haugen - Tore Bårdsen 161,80 %
2 Leif K. Hausken - Bengt Chr. Sørensen 157,00 %
3 Arne Eike - Ove Vatland 143,90 %
4 Kari Solgård - Malene Litangen 140,50 %
  4 kvelder, 3 tellende resultat.  

Ny nyhetsartikkel

Sommerbridgen starter opp igjen 9. august

Rune og Tommy vant 30. juli

På andreplass kom Torstein og Petter foran Kay Robert og Olav på tredjeplass.

Resultatliste

Sammlagtliste

Rune har spilt meget godt i sommer og det skal en del til for å slå han nå. Han har et snitt på over 65 %!. På de to neste plassene, som også er premieplasser, kommer Tommy og Petter.

Høsttur til Ulvik

 

BAK har den store glede av å invitere til høsttur til Ulvik. Sett av helgen 27- 29 sept. og bli med! Alle er velkommen. Vi satser som vanlig på en fin mix av eksperter & ferske, små & store, og alle oss andre. Programmet består av en fin blanding av sosial bridge, fjelltur(for de som vil) og god mat og annen moro. Om plommene er moden, er det bare å fylle i bøtter og lommer. Pris ca 650,- kr for mat og opphold (325 for junior) . (egen drikke medtaes) For de som ønsker transport, ordner vi samkjøring.

Påmelding til Hilde Larsen  innen tirsdag 23. september.