Avansert søk


Vårturnering kveld 3

Vårturnering kveld 3 ble vunnet av Svein K Kolstad-Morten Granhaug med 59,4%  På andre fulgte Sverre Å Selfors-Bjørnar Småli med 56,3% og tredjeplassen gikk til Per Tjelmeland-Elisabeth Solum med 54,7%

Rune & Odd Henning nr 1

Odd Henning og Rune nr 1 

Asbjørn og Harald Ulla  nr 2  

Karsten g Martin   nr 3  

17. April 2012 - Vårturnering, kveld 6 av 7

Resultat A-pulje her

Resultat B-pulje her

Kai og Anton med 70% i Kabelvåg

Det var 6 par som spilte 30 spill. Kai og Anton fikk pluss mot alle motstandere og en fortjent seier.

Lørdag er det KM lag på Sortland, klubbens lag ligger på 3. plass og blir skuffet hvis det ikke blir en plass på pallen.

Manglende resultater 17. april

Desverre så fikk jeg ikke overført resultatfilen. Beklager dette. Jeg overfører den i morgen. Suveren seier til Kolbjørn og Niels Christian. 

Gunnar - Stig vant Klubbmesterskapet 2012

IMG_7216.jpgnm_monrad2010_043.JPG26 par deltar i årets klubbmesterskap. Siste spillekveld ble vunnet av Håkon Bergsrud - Olav Ellingsen foran Almar Olsen - Rolf Lehn på andre og Torgny Nilsson - Børre Andreassen på tredje. Etter en spennende avslutning var det til slutt Gunnar Harr - Stig Arne Iversen som vant årets Klubbmesterskap foran Håkon Arild Bergsrud - Olav Ellingsen, med Almar Olsen - Rolf Lehn på tredje.

 

Vårturneringen omgang 1

Ole Gran – Roger Olafsen tok en knusende seier da Vårturneringen startet opp i Kommunelokalet tirsdag. Turneringen går over 2 omganger og det spilles 7 runder á 4 spill. Turneringsformen er Monrad noe som betyr at parene spiller mot de som ligger nærmest på resultatlisten og som de ikke har møtt før i turneringen. Ole og Roger var lenger enn langt foran de neste parene.

du kommer rett til resultater og spillstensiler ved å trykke her

Et spill fra spillekvelden tirsdag 17. april

Spillet omtalt av Knut K finner du her