Avansert søk


Jon Terje og Anne Berit vant 2. april

På andreplass kom Tommy og Eirik foran Alf Inge og Martin på tredjeplass.

Resultatliste

Olrudpåsken

Nok en helg med Jessheim spillere i fokus. Olrudpåsken er en minifestival som engang var veldig populær, som i det siste har begynt å bli populær igjen. Morsomt å se at vi får til gode arrangement i vårt nærområde. Jessheim BK stilte med 1 par i åpen pulje på Olrud, de gikk like gjerne avsted og vant hele sulamitten. Vi gratulerer Per Erik Langbråten og Lars Kristian Moen med strålende innsats og en flott seier.

Tommy Skodje-Terje Lie

Vant Påskebridgen foran Jorunn W Doran-Karl Johan Rogne, tredjeplass gikk til Torleif Hagen - Tore Langvatn.Siste premieplass gikk til Olav Vågen- Kristen Midtlid.

13 par stilte til start, og morro var det åkke som Vi gratulerer Vinnere og premierte. Ja ALLE andre også for den del. Resultatliste finner du her.

Fint gjennomført og alle såg ut til å kose seg.

Minner samtidig om PåskeEgget i byen mandag kl.12.00

Vel blåst

VIKTIG - Ny link for påmeling til alle turneringer - VIKTIG

NBF har lagt ut den nye påmeldingsmodulen og alle turneringer i BK Grand sin regi vil ligge på denne linken. Du finner den på forbundet her. For de som er påmeldt BK Grand sin påsketurnering, så har vi flyttet alle påmeldt over på ny modul. Dersom nye skal melde seg på så må de gjøre det her.

Får du noen problemer, send en mail til bkgrand@bkgrand.com

Skjærtorsdags bridge i Austmarka

Det er bare å gratulere Svein Otto og Kurt med nok en seier. Denne gangen var det "odølingene" som fikk unngjelde. Det var nesten 100% sikkert at det ble Svein Otto og Kurt når det var ca 3 runder igjen. Før siste runden ledet de med 40 poeng og det holdt med god margin, siden de fikk pluss i siste runden selv. Det stilte 19 par på startstreken, så det var ikke en "stor" turnering, men seier ble det uansett. De varmet forøvrig opp med seier på Haga mandag denne uken. Jessheim fortsetter å sette seg selv på kartet, Jessheim BK gratulerer nok en gang med flott innsats og flott resultat.

Bronse til Samnanger i KM-lag. Gratulerer til Ove, Ole Magnar, Odd Arne, Roald og Morten.

Laget spelte uavgjort i semifinalen, men blei slått ut på poeng. Resultater på kretsen si side. www.nbfhordaland.org

Klubbspelinga 18. april er avlyst pga for få påmeldte.

Påmelding til onsdag 18. april => her

Ståle og Stig vant Påskekyllingen 2012

kmlag2010okt_070.JPGnm_monrad2010_043.JPGStåle Digre og Stig Arne Iversen vant Påskekyllingen på Sortland skjærtorsdag 5. april. På andreplass fulgte Almar Olsen og Robert Lehn, mens Bård Risnes - Jørn Stian Andreassen ble nummer tre. 25 par deltok. Se resultatliste og spillstensiler her. Arrangementet ble gjennomført på flott vis, med Børre Andreassen som regnskapssjef og kjøkkenansvarlig.