Avansert søk


Ny nyhetsartikkel

Et meget vellykket årsmøte med et nytt flott styre på plass. Kveldens mann er utvilsomt Calle Knutsen som ny leder av Lyngdal Bridgeklubb. Ekstra moro var det at Farsund Avis med Torrey tok seg turen ned til oss. Det er utroligt viktig at vi som klubb er synlige utad skal vi klare å få nye medlemmer i klubben og til vår flotte hobby.

Vi ønsker det øvrige styret som består av

Kasserer Svein Kåre Pedersen

Materialforvalter Vidar Ballestad

Styremedlem Terje Gletne

LYKKE TIL. Vær konstruktiv og bidra alle så godt som de kan så får vi sammen dette til å bli en klubb der vi spiller trivselbridge.

 

 

 

 

 

Klubbmesterskapet 2-kvled

Klubbmesterskapet fortsatte med andre av tre kvelder i går. Resultatene ser du her.

Kay Robert og Terje vant 19.03

På andreplass kom Hallgeir og Lasse, foran Tommy og Eirik på siste pallplass. 9 bord lar seg høre....

Resultatliste

Halvard og Torger ble Kretsmestre Par 2012

Halvard og Torger vant KM Par og ble kretsmestre.

De hadde imidlertid tatt forbehold om at hvis de vant dkulle de ikke  til NM Par.

De som drar til Fredrikstad er derfor de som ble nummer to , Jørn og Tarjei

Resultater finner du på kretsens hjemmeside  www. bridge.web.surftown.nu

KM Par, Jessheim BK Herjer

Gratulerer så mye med kretsmesterskapet Svein Otto Åsmann og Espen Østli  !!!!!!!!!!!!!!!  Det var en fin turnering som ble gjennomført på folkets hus i Strømmen fredag og lørdag. Seieren gikk til slutt til Svein Otto og Espen, de ikke bare vant, men de KNUSTE feltet skikkelig.

NM Damelag i Trondheim :

Våres damer Oli Anne Longva og Monica Austnes på lag med Jorun V Doran og Ingebjørg Sundli fra Brattvåg/søvik bk .

Var og spilte NM lag for damer og fikk en fantastisk 4 plass  våres to klubber kom på bridge kartet for hele landet., der var 27 lag.

Vil på vegne av Haramsøy bk grattulere så mye.