Avansert søk


Nye mestere og litt til

 Først får vi gratulere Geir som nå har kapret nok poeng til at han kan titulere seg som rutermester  Da er det bare å "doble" så blir det ruter m/krans. Lykke til! Og siden jeg skriver om mestere så er det verdt å nevne at Christoffer - medlem i Sarpsborg  - en av de yngste som spiller på musikkhuset har blitt sparmester, gratulerer 

Og a propos Christoffer, en gjeng lokale spillere har vært i Croatia å spilt bridgefestival uka som gikk, og så langt jeg klarte å se på festivalens hjemmeside så klarte han i par med Ove en fin 23. plass i en av turneringene, den beste lokale prestasjonen.

Sammenlagt

 Hei hei. Her kommer det en sammenlagt liste :)

javascript:void(0);/*1505103216313*/

4. divisjon

Påmelding til 4. divisjon på Bridgehuset kan du gjøre her

Info finner du her og her

Klubbspillingen godt igang igjen

Etter en sommer fullspekket med bridge for min egen del, har det nå blitt noen roligere uker, og klubbspillingen har kommet godt igang igjen.

 

Det er stor forskjell på hvordan man spiller bridge når det er parturnering og lagturnering. I parturnering teller overstikkene mye mer og de 10 ekstra poengene man får i NT fremfor majorkontrakt kan være avgjørende. Her er et eksempel fra klubbspillingen for to uker siden.