Nordic Choice ny hotellpartner for NBF - og i EM i Tromsø!

Nordic Choice Commercial Services (NCCS) og Norsk Bridgeforbund (NBF) signerte den 5.11 en 3-årig samarbeidsavtale, med opsjon på ytterligere to år. Avtalen gjøres gjeldende fra 1.1.2015.

Nordic Choice ny hotellpartner for NBF - og i EM i Tromsø!
I tillegg til avtalen med NBF, går Nordic Choice inn som partner i EM i Tromsø 2015 med et bidrag på 250.000 kroner.
 
Avtalen med NBF innebærer foruten et betydelig økonomisk bidrag at alle våre medlemmer får de beste sportsprisene på alle NCCS-hotellene i Norge, Sverige, Damnark og Baltikum. NBF og våre medlemmer får også tilgang til de til enhver tids beste priser på dagpakker og helpensjon.
 
"Vi er stolte og glade for at Nordic Choice har valgt å inngå et nært samarbeid både med NBF og EM i Tromsø neste sommer", sier generalsekretær Knut S. Brinchmann. Jeg er sikker på at vi sammen kan bidra til å videreutvikle og øke kvaliteten på våre egne turneringer og arrangementer, og at NCCS vil bidra med gode tilbud både til våre medlemsklubber og enkeltmedlemmer.


F.v: Nicoline Soteland - Key Account Manager NCCS, Knut S. Brinchmann - generalsekretær NBF og Peter Olofsson - Director of Sales Regional Markets NCCS