Vi håper alle kretser stiller med sine mulig delegater, slik at vi får et så representativt ting som overhodet mulig.
Innkalling, dagsorden, representantliste og alle andre saksdokumenter er nå publisert på Bridgetinget 2026.
(eneste unntaket er Kontrollkomiteens rapport, som ventes rett over påske)
Det er kommet to innkomne forslag; ett fra NBF Troms og Ofoten med forslag om endring av Seriemesterskapet og NM for klubblag, og ett fra BK Nettbridge om at de fem klubbene som betaler mest serviceavgift skal få representasjonsrett på tinget.
Styret har også to forslag til vedtektsendinger; ett om hvordan valgordningen på bridgetinget skal være, og ett om rapporteringsplikt for kretser og klubber.
I Økonomiprogrammet foreslår også styret at man fremover skal KPI-justere avgifter og kontingenter, for å sikre at NBFs inntekter holder tritt med kostnadene.
Påmelding og fullmaktsskjema kommer rett over påske.
Alt i alt er vi sikre på at dette blir et spennende ting og vi ønsker alle delegater hjertelig velkommen!